AVM Öne Çıkanlar

3. yaşını kutlayan Mardian Mall’da Zehra coşkusu

Keyifli alışverişin adresi Mardian Mall AVM, 3’üncü yılını 1 Ekim Pazar günü gerçekleştirdiği Zehra konseri ile kutladı.

Gerçekleştirdiği etkinliklerle büyük ilgi toplayan Mardian Mall AVM, ziyaretçilerine unutulmaz coşku dolu anlar sunmaya devam ediyor. Kültür ve sanat etkinliklerine önem veren AVM, yıl dönümünde de bu geleneği sürdürdü.

Zehra hayranlarının saatler öncesinden alanını doldurduğu Mardian Mall AVM’de birbirinden güzel şarkılarını hayranları için seslendiren güzel sanatçı, dinleyicilerinin gönlünde taht kurdu. Mardinlilerin büyük ilgi gösterdiği konserde muhteşem performansıyla hayranlarından tam not alan Zehra, en sevilen şarkılarıyla dinleyicilerine keyif dolu anlar yaşattı.

Etkinlik ile ilgili konuşan Mardian Mall AVM Müdürü Mahmut Yıldızhan, “Mardian Mall Açık Hava sahnemizin konuğu Zehra’ya gösterdiği performansı teşekkür ederken, 3 yıl boyunca bizleri yalnız bırakmayan tüm yatırımcılarımıza da teşekkürlerimizi sunarız. Mardian Mall AVM 3 yaşında. Amacımız; 2024 yılında da kaliteli hizmet anlayışımızı kaliteli aktivitelerle desteklemek ve her defasında unutulmaz olup, ziyaretçi memnuniyetini ve ziyaretçi sayımızı daha yukarı çekmektir.” dedi.