Perakende

Mutfakta yepyeni bir zarafet Snippy

Yenilikçi bakış açısıyla cam ürünleri ahşap ile birleştiren Snippy, mutfak ihtiyaçlarınızı en şık ve kaliteli şekilde gidererek göz dolduruyor. Benzersiz tasarımları kendine has ürün gamı ve zarif bakış açılarıyla mutfak ürünlerine yepyeni bir soluk getirmeyi hedefleyen Snippy, sunduğu 100’den fazla ürün çeşidi ile kısa zamanda mutfakların gözdesi olmayı hedefliyor.

Zarafet ve kalitenin en şık birleşimleri için durmadan ürün geliştirmeye devam eden Snippy, mutfak gereçlerine yenilikçi bir bakış açısı getirerek, 100’ü aşkın ürün çeşidiyle tamamen yerli üretim ürün gamı ve asla kaliteden ödün vermeme vizyonu ile büyümesini sürdürüyor.

Snippy, 2025’te 20 ülkeye ihracat yapmayı hedefliyor

İnovatif ürün tasarımları konusunda kendisine Türkiye pazarında önemli bir yer edinen Snippy, 5’ten fazla ülkeye yapmış olduğu e-ihracat ile ülkemizi yurt dışında başarı ile temsil ediyor. 2025 senesinde 20 ülkeye ihracat yaparak kendini global arenada daha fazla gösterme hedefi bulunan Snippy, ürün çeşitliliğini artırmak, yerli üretime destek vermek ve kaliteli ürünleri kitlesiyle buluşturmak için planlamalarını son hızıyla sürdürüyor.

Her gün yüzlerce son kullanıcı ile temas kuran Snippy, müşterilerin yapmış olduğu geri dönüşler ve gün geçtikçe artan talepler doğrultusunda yenilikçi ürün tasarımlarını ve mutfaklara kalite getirme hedefine emin adımlarla ilerliyor.