Franchise

Waffle severler için gerçek lezzetleri her bütçeye uygun hale getirdik

2023 yılında gerçekleştirdiği büyümeyi 2024’te de aynı hızla sürdürmeyi hedefleyen Waffpir Waffle&Kumpir, Türkiye’nin her yerine gerçek kumpir ve waffle lezzetlerini götürme planlarına başladı. Waffle ve kumpir severler için gerçek lezzetleri her bütçeye uygun hale getirdiklerini ifade eden Waffpir Waffle & Kumpir Kurucusu Osman Çelik ile yeni büyüme hedeflerini konuştuk.

2023 yılı genelinde hayata geçirdiğiniz yatırım ve projeleriniz neler oldu? Başta gıda fiyatlarındaki artışla birlikte ekonomik dalgalanmalar Waffpir Waffle&Kumpir olarak iş yapış biçimlerinizi nasıl etkiledi? Sürdürülebilirlik ve verimlilik odağında nasıl bir vizyon geliştirdiniz?

2023 yılında koymuş olduğumuz 5 şube hedefimizi 6 ay içerisinde tamamladık.Markayı kurmamız ile birlikte insanların Waffpir Waffle&Kumpir ailesini sevmeleri çok hızlı oldu. Gıda fiyatlarındaki artışlar her sektörü zorladığı gibi bizi sevenleri de zorladı, fakat bizler piyasanın altında gerçek waffle ve kumpir lezzetlerini vermeye devam ettik. 2024 yılında her bütçeye uygun waffle ve kumpir hizmetimizi başladık. 80 TL’ye waffle hizmeti sunmaya başladık. Waffle ve kumpir severler için gerçek lezzetleri her bütçeye uygun hale getirdik.

Yeme-içme sektöründeki değişen satın alma eğilimleri, tüketici alışkanlıkları ve beklentileri doğrultusunda Waffpir Waffle&Kumpir olarak 2024 yılında alacağınız aksiyonlar neler olacak, hangi strateji ve hedeflerle yatırımlarınızı şekillendireceksiniz?

2024 yılında büyüme hızımıza biraz daha hareket katıp emin adımlarla aynı kalite ile büyüme devam edeceğiz. 7. şubemizi 2024 yılı Ocak ayında faaliyete aldık ve hizmet vermeye başladık. Türkiye’nin her yerine gerçek kumpir ve waffle lezzetleri götürme planlarına başladık. Arz ve talep olarak bayilik görüşmeleriniz devam ediyor ve eğitimlerini tamamladığımız bayilerimizi emin adımlar ile açamaya devam ediyoruz. Her bütçeye sahip kişilerin bizleri ziyaret ederek, kesin ve net tercihlerini bizden yana yapabilmeleri adına menülerimizi güncelledik ve 80 TL olarak belirlediğimiz fiyatlarımızla waffle hizmeti sunmaya başladık. 2024 yılının ilk çeyreğinde bayilerimiz kendi sitelerinden ve Waffpir Waffle&Kumpir uygulamalarından sipariş alamaya başlayacaklar.

Yeni şube açılışlarınızda hedef lokasyonlarınız nereler olacak, hangi bölgelerde büyümenizi sürdürmeyi hedefliyorsunuz?

2024 yılında İstanbul Anadolu yakasında minimum 15 şube olarak hizmet vermeye devam ediyor olacağız. İzmir, Gaziantep, Nevşehir, Batman, Diyarbakır ve İstanbul Avrupa yakasında hizmet vermeye başlıyoruz. İstanbul Anadolu yakası için bayilik görüşmelerimiz hız kesmeden sürüyor. 2024 yılında Türkiye genelinde her bölge de minimum 2 şube olarak planlamalar yapılmış olup görüşmelerimiz devam ediyor. Bir gün herkes gerçek waffle ve kumpir lezzetlerine Waffpir Waffle&Kumpir sayesinde ulaşacaktır.