Eğlence Öne Çıkanlar

En sevilen eğlence markası olma yolculuğumuz devam edecek

1996 yılından günümüze kadar eğlence sektörünün en dinamik oyuncusu olan Playland, büyüme stratejisinin yanı sıra renovasyon çalışmalarıyla da ziyaretçi memnuniyetini en üst seviyeye taşımak adına çalışmalarını sürdürüyor. Playland CEO’su Seydi Taş ile bir araya geldiğimiz Kasım sayımızda hem büyüme ve renovasyon çalışmalarını hem de oyun alanlarında bizleri nelerin beklediği üzerine keyifli bir söyleşi gerçekleştirdik.

Playland olarak markanız özelinde büyüme ve yenilenme ile ilgili anlatmak istedikleriniz nelerdir?

Playland ailesi olarak 1996’dan bu yana sektörün en dinamik oyuncusuyuz. Öncü olduğumuz başlıkları daha da iyileştirme vizyonu içinde çalışmalar yapıyoruz. Gündemi takip ediyor ve yeni dönemde teknolojik gelişmeleri yakından izleyerek şubelerimizde fark yaratacak yol haritası belirliyoruz. Akılcı yatırımlarımıza hız kesmeden devam edeceğiz. Büyüme hedefimiz tabii ki var, fakat mevcut koşullarımızda değişiklik yapmak konusunda da heyecanlıyız. Gerekli olduğuna karar verildiği anda çok hızlı renovasyon yaparak mağazalarımızı misafir memnuniyeti esaslı en iyi versiyonuna ulaştırmak üzerine çalışıyoruz. Sektör lideri olarak en önemli sorumluluklarımız, hijyen ve güvenlik standartlarımızı en üst seviyede tutmak. Bu hususta da gereken hassasiyeti her geçen gün artırarak devam ettiriyoruz.

Oyun alanlarınızda bizleri neler bekliyor, eğlence vaadinizi nasıl tanımlarsınız?

Biz 88 mağazası olan, sektörün en önemli AVM’lerinde konumlanmış, zengin deneyimiyle fark yaratan bir markayız. Franchise modelini benimsemeden, kendi yatırımını yöneten büyük ve yetenekli bir ekibiz. Bu büyük ekip pek çok konuda uzmanlık sahibi. Bowling, Soft Play, Kum Havuzu, Top Havuzu, Masa Tenisi, Trambolin Parkurları, Bilardo, Oyun Makinaları gibi onlarca seçenek ile eksiksiz ve kusursuz bir eğlence deneyimi sunuyoruz.

Yıllar içinde donanım sahibi olduğumuz bir konu olsa da, misafir memnuniyeti her zaman üzerinde en çok çalıştığımız en belirgin gündemimiz.

Son olarak eklemek istedikleriniz nelerdir?

Playland markası olarak emin adımlarla büyüme ve güçlenme iş planımızı devam ettireceğiz. Sadakat sahibi müşterilerimiz var ve bunu sürdürülebilir kılmak en kritik konu. Müşterilerimiz için hazırladığımız onlarca sürprizle takip edilen ve en sevilen eğlence markası olma yolculuğumuz devam edecek.