Eğlence

Dünyanın önde gelen firmaları ile iş birliğimizi geliştirmeye devam ediyoruz

2023 yılında grup şirketi olarak yurt dışı odaklı bir büyüme sergilediklerini ifade eden Meridyen Games Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Elvis Elif Akay’ı ağırladığımız Kasım sayımızda dünyanın önde gelen firmaları ile iş birliklerini geliştirmeye devam ettiklerini aktaran Akay, mevcut yurt dışı lokasyonlarına yıl sonuna kadar 2 yeni lokasyon ekleyeceklerini ifade etti.

Meridyen Games olarak yılın bu zamana kadarki dönemini göz önünde bulundurduğunuzda hangi yatırımları hayata geçirdiniz, yıl sonu hedeflerinize ulaşabilmek adına hangi adımları attınız?

Grup şirketi olarak yurt dışında büyüdüğümüz bir yıl olmaktadır. Mevcut yurt dışı lokasyonlarımıza yıl sonuna kadar 2 yeni lokasyon eklemiş olmanın mutluluk ve heyecanını yaşamış olacağız. Diğer taraftan ise imalat konusunda ürün gamımızı genişleterek, dünyanın önde gelen firmaları ile iş birliğimizi geliştirmeye devam etmekteyiz.

Hangi lokasyonlarda Meridyen Games imzasıyla karşılaşıyoruz, yurt içinde ve yurt dışında yer almayı hedeflediğiniz yeni lokasyonlar hangi bölgeler olacak?

Satıcı kimliğimizle gurur duyduğumuz, hem yurt içinde hem de yurt dışında teslim edilen ve hazlihazırda devam eden projelerimiz mevcut. Operasyonel anlamda ise açıkçası daha çok yurt dışında yakın bölgelerde yatırım yaptığımız bir yıl oldu.

Ürün geliştirme ve tasarım aşamasında sektörde Meridyen Games’i farklılaştıran noktalar nelerdir, tercih edilirliğinizi artıran faktörlerden bahseder misiniz?

Operasyonel yönümüzle diğer birçok imalat ve tedarikçi firmadan farklı olarak; son kullanıcının tercih ve isteklerini çok yakından takip etme şansımız olduğundan, ürün kategori seçimi, fonksiyonelliği ve detayları konusunda tecrübeli ve bilgi sahibi olmamız bizi sektörde farklı bir konuma taşıyor.

Diğer taraftan ise dünyanın önde gelen firmaları ile iş birliği içerisinde olmamız, imalat kalitemizin sürekli test edilip Avrupa standartlarında olmasını sağlamaktadır.