Eğlence

2023’TE HEM YATIRIMCI HEM DE ÜRETİCİ OLARAK BÜYÜMEYİ HEDEFLİYORUZ

Meridyen Games Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Elvis Elif Akay ile yeni yılın ilk sayısında gerçekleştirdiğimiz söyleşide 2022 yılının kendileri açısından başarılı ve verimli bir yıl olduğunu ifade eden Akay, 2023 yılında hem yatırımcı hem de üretici olarak yurt içi ve yurt dışında büyümeyi hedeflediklerini vurguladı.

Meridyen Games 2022 yılını nasıl geçirdi, hangi yatırım ve projeleri hayata geçirdiniz? 2023 yılına dair yeni yatırımlarınız nasıl şekillenecek?

2022 bizim açımızdan çok verimli ve başarılı bir yıl oldu. Faaliyet gösterdiğimiz tüm dallarda gurur verici bir artış yakalamakla birlikte, yeni başladığımız imalat konusunda da ilk oyun grubumuzun üretimini tamamlayıp satışa hazır hale getirmekten dolayı heyecan duymaktayız. “En iyi referans müşterimizdir” sloganımızı her sene olduğu gibi 2022 yılında da layığı ile yerine getirmenin mutluluğunu yaşamaktayız. Hep birlikte çok güzel projelere imza attık. 2023 yılı, şüphesiz koyduğumuz hedefl ere ulaşacağımız ve daha da büyüyeceğimiz bir yıl olacak. Buna paralel olarak, yurt dışı ve yurt içinde yatırımcı olarak büyümeye devam ederken; üretim konusunda da ürün gamımızı artırarak, yurt dışındaki iş ortaklarımızla birlikte yüksek satışlı bir yıl hedefl emekteyiz. Alt yapı çalışmalarımız tamamlanmış olup, hedefl erimize doğru heyecan dolu ve emin adımlarla yaklaşmamızın keyfi ni sürmekteyiz.

Son olarak eklemek istedikleriniz nelerdir?

2022 yılı iş hayatımızda başarı dolu geçmesine rağmen; savaş, hastalık, ekonomik krizlerle dolu bir yıldı. Dileriz ki 2023 yılı, global olarak tüm olumsuzluklardan arındığımız, geleceğe sevgi ve umut ile baktığımız bir yıl olur.