Eğlence

MİNİK MİSAFİRLERİMİZİN EĞLENİRKEN ÖĞRENMELERİNE ÖZEN GÖSTERİYORUZ

Oyun alanlarını tasarlarken minik ziyaretçilerin eğlenirken öğrenmelerine imkan sağlayacak ortamlar yaratan Atlantis Fun City, hayata geçirdiği yeni projesi Trafik Okulu’yla da miniklere farklı bir deneyim alanı sunuyor. Atlantis Fun City Genel Koordinatörü Sedat Dönmez ile Ocak sayımızda bir araya gelerek yeni projelerini konuştuk.

Atlantis Fun City bünyesindeki eğlence merkezlerinde çocuk ziyaretçileriniz için eğlendirirken aynı zamanda öğreten bir konsepte sahip olacak oyun alanlarınızın özellikleri neler olacak, bu alanlarda nelere dikkat edeceksiniz?

Şubelerimizde çocuk oyun alanlarımızı tasarlarken, küçük misafi rlerimizin büyük bir keyif almasına, hem öğrenip hem de eğlenmelerine büyük özen gösteriyoruz. Atlantis Fun City olarak, her geçen gün üstüne daha fazla koyarak ve gelişerek misafi rlerimize dinamik bir eğlence ortamı fırsatını sunuyoruz. Alanlarımızı tasarlarken minik misafi rlerimizin güvenliği ve eğlenceli vakit geçirmesinin yanı sıra, beden eğitimlerinin gelişimi için de itina gösteriyoruz. Bu noktada misafi rlerimiz tırmanma duvarımızda bedensel aktiviteler gerçekleştirirken, Playground alanlarımızda yaşıtlarıyla sosyal bir ortam kurmakta; çarpışan araba, 7D cinema ve çeşitli oyun makinalarımızda da keyifl i vakit geçirebilmektedirler. Arenapark şubemizde minik misafi rlerimiz için büyük bir özenle hazırladığımız Trafi k Okulu alanımız için de büyük heyecan duymaktayız. Henüz yeni hazırlayıp misafi rlerimizin kullanımına açtığımız Trafi k Okulumuzu orman temasını odak alarak tasarladık. Minik sürücü adaylarının bu alanda trafi k kurallarını öğrenirken büyük bir keyif alacağına inanıyoruz. Orman temamız ile hem farklı bir ortam deneyimleyecek hem de yaşıtlarıyla birlikte eğlenceli dakikalar geçirecekleri bir oyun alanı yarattık.

2023 yılında eğlence sektöründeki yeni trendler neler olacak, sektörde farklılaşan nelere tanıklık edeceğiz?

Son yıllarda olduğu gibi her yaştan misafi rimizin, arkadaş gruplarının, ailelerin beraber eğlenebileceği oyun alanları tasarlayıp hayata geçirmeye çalıştık. 2023 yılında da aynı şekilde devam edeceğiz. Teknolojinin ve sanal ortamın hızlı yükselişiyle, her sektörde olduğu gibi oyun-eğlence alanında da daha çok VR içerikli dijital oyunlar ön plana çıkmaya başlayacaktır. Bunun yanı sıra, misafi rlerimizin fi ziksel aktiviteye yönelik alanlara dair ilgisinin arttığını gözlemlemek mümkündür. Bu nedenle sektörün de fi ziksel aktivite odaklı işleri ön plana çıkarmaya yönelik çalışmalara yoğunlaşması mümkündür.

Son olarak eklemek istedikleriniz nelerdir?

Atlantis Fun City olarak sektördeki yenilikleri sürekli takip ederek misafi rlerimiz için yenilenmeye ve büyümeye devam ediyoruz. Tüm misafi rlerimizi salonlarımızda eğlenmeye ve keyifl i vakit geçirmeye davet ediyoruz.