AVM

AYDIN’DA FARK YARATACAK BİR PROJE: OPSMALL

Aydın ve çevre illerde yaşayanlara ayrıcalıklı bir alışveriş deneyimi sunmaya hazırlanan OPSmall’un yapım aşaması ve mimari özellikleri konusunda okurlarımızı bilgilendirir misiniz, hangi tarih aralığında ziyaretçilerinize kapılarınızı açacaksınız?

2023 yılı Eylül ayında açılması planlanan projemiz 4 katlı, 82.000 m2 inşaat alanı ve 46.000 m2 kiralanabilir alanı ile Aydın ve çevresinin en büyük kapalı AVM’lerinden biri olma özelliğine sahip. Bu özelliği ile sadece Aydın iline değil, çevre il ve ilçelere de hizmet verecek bir bölge AVM’si olmaya da adaydır.

Aydın’ın en gözde yerlerinden birinde bulunan ve çevre illere de hizmet verecek OPSmall’un, lokasyon olarak bakıldığında avantajları nelerdir?

Muğla-Marmaris, Fethiye-Göcek, Bodrum yolu üzerinde inşası devam eden projemiz, Aydın Yeni Otogarı’nın hemen yanında yer almaktadır. Alışveriş merkezimizin önünde bulunan çevre yolundan günlük 60.000 araç geçiş yapmaktadır. Bu özelliği ile özellikle Muğla ve Bodrum yönüne giden ziyaretçilerimize rahatlıkla hizmet verecektir. Ayrıca merkez otogarın hemen yanında olması nedeni ile Aydın ili, ilçeleri, kasaba ve köylerinden tüm ziyaretçilerimiz toplu taşıma ile alışveriş merkezimize ulaşabilmektedirler.

Marka karmanızı oluştururken neleri göz önünde bulunduruyorsunuz, yatırımcılar neden OPSmall’u tercih etmeli?

Bulunduğu lokasyonun ulaşılabilirliği, kiralanabilir alan büyüklüğü ve kapalı AVM konsepti ile Aydın’da fark yaratan projemiz, inşasına başladığımız andan bu yana hem perakende yatırımcıları tarafında hem de Aydın ve çevresinde müşteriler boyutunda ciddi bir heyecan yarattı. Açılış tarihimize 15 ay kalmasına karşın kiralamada ciddi bir yol alarak yaklaşık %65 doluluğa ulaştık ve birçok markamız ile prensipte anlaştık.