Ürün ve Hizmet

TEPE SERVİS VE YÖNETİM BANKACILIK SEKTÖRÜNDE FARK YARATIYOR

Bilkent Holding kurumsal hizmet grubu şirketlerinden, entegre tesis yönetimi alanında inovatif çözümler sunan %100 yerli sermayeli şirketi Tepe Servis ve Yönetim A.Ş., bankacılık sektöründe verdiği hizmetlerle adından söz ettiriyor.

Tepe Servis ve Yönetim A.Ş. 10 farklı bankaya temizlikten ilaçlamaya, ikramdan peyzaja kadar farklı alanlarda hizmet veriyor. Sunduğu entegre hizmetlerle bankalara maliyet tasarrufu sağlarken, konusunda uzman ekibiyle müşteri odaklı hizmetler götürüyor ayrıca ortak kullanım alanları olan ATM’lerin temizliğini de üstleniyor. Tepe Servis ve Yönetim A.Ş. Bankalar Direktörü Berna Artuç, bankalara sundukları hizmetleri ve ATM temizliğiyle ilgili detayları paylaştı. Artuç; “Türkiye’de 81 ilde 10 farklı banka ve iştiraklerine hizmet veriyoruz. Genel müdürlükler, veri merkezi, idari binalar, şubeler, depolar, misafirhane ve çağrı merkezlerinde temizlik ve teknik hizmetler kapsamındaki tüm teknik (mühendis ve teknisyen kadroları da dahil olmak üzere bakım, onarım), temizlik, taşıma, ikram ve yedekleme hizmetleri ile tadilat sonrası temizlik hizmetlerini yürütebiliyoruz. Türkiye geneli kendi kadromuz olan mobil ekip ağımızla ATM, şube dış cephe ve cam temizlik hizmetlerini sağlıyoruz. Temizlik ve teknik makine, malzeme sarf grubu ve ekipmanlarının tedariği, ilaçlama hizmeti ve çözüm ortaklarımız ile peyzaj hizmeti veriyoruz.” açıklamasında bulundu. Y

üzde 100 yerli iş takip programı On-Time

Tepe Servis’in kendine özel geliştirdiği %100 yerli iş takip programı On-Time ile çalıştıklarını belirten Artuç, ATM’lerin temizliğine dair ise; “ATM’lerin hijyeninin sağlanması insan sağlığı açısından önemli olup periyodik olarak temizlik gerektiriyor. Banka tarafından talep edilen frekans sıklığına göre mobil ekiplerimiz tarafından ATM’lerin temizlik, dezenfeksiyon ve ilaçlamaları yapılıyor. Yapılan bu temizlikler Tepe Servis’in kendine özel geliştirdiği yüzde 100 yerli iş takip programı On-Time ile sisteme yükleniyor ve müşterilerimize fotoğraf detaylarıyla beraber raporlanıyor.” bilgilerini verdi. Bankacılık sektöründe en önemli konuların başında güvenlik geliyor. Artuç, buralarda görev alacak çalışanlarının detaylı bir eğitimden geçtiğini belirterek, “Personel göreve başladığında günümüzde çok önemli ve hassas bir konu olan KVKK gereği bilgi güvenliği eğitimi veriliyor ve periyodik olarak güncellemelerle tekrarlanıyor.” sözleriyle güvenliğe verdikleri önemi de belirtti.

Lider firma olma misyonunun devamlılığını hedefliyoruz

Bankacılık sektöründe de iş hacmini büyüten lider firma olma misyonunun devamlılığını hedeflediklerini de belirten Artuç, “Tepe Servis ve Yönetim A.Ş. olarak kurumsal bir yapıda butik hizmet vererek müşteri memnuniyeti sağlamak önceliğimiz. Şirketimiz tüm sektörlerde olduğu gibi banka sektöründe de sağladığı tüm hizmetlerde yenilikçi, teknolojiyi hizmetlerine entegre eden ve sürekli iş hacmini büyüten lider firma olma misyonunun devamlılığını hedefliyor.” diyor.