Ürün ve Hizmet

RESTORANLARDA DİJİTAL DEVRİM

Müşterilerine en iyi, en yeni ve en modern deneyimi yaşatmak için çalışmalarını sürdüren Sistem 9, teknoloji ve inovasyon alanındaki küresel gelişmeleri yakın merceğine alarak bilgi teknolojileri alanında çözümler sunuyor. Dijitalleşme sürecinin adımlarından biri olan dijital menü board sistemleriyle hem ürünlerini sergileyen hem de güncel kampanya ve uygulamalarını duyurmak isteyen markalara kapı aralayan Sistem 9, müşteri tercihlerini de etkili şekilde yönlendirerek markaların verimliliğini artırmayı hedefliyor.

Her geçen gün hızla gelişen ve sürekli kendini yenileyen teknoloji, artık hayatın her alanında yer alıyor. Bu değişime de gelişen yazılım endüstrisi ile birlikte teknolojide sağlanan hızlı ilerlemenin ve düşen maliyetlerin zemin oluşturduğunu söyleyebiliriz. Sistem 9, geliştirdiği uzaktan merkezi yönetim yazılımı, doğru içerik üretimi ile yönetimi ve üstün satış sonrası servis desteği ile kurumların tasarruf edeceği, çalışan bağlılığını güçlendirecekleri, satışlarını artıracakları ve müşteri memnuniyetini yükseltecekleri bir ürün sunuyor. Lokasyona özel yayın kabiliyetine sahip bu sistemler ile tek tuşla istediğiniz kurumsal mesajınızı eş zamanlı yayınlayabiliyorsunuz. Sunulan tüm çözümlerin ise tek bir amacı var; insanların çalışma, yaşam alanlarındaki kargaşayı kaldırmak ve dijital ortamda onlara hızlı, güncel, eğlenceli veya bilgilendirici içerikler sunmak. Görünen bir gerçek var ki; digital signage yapılarının bu yönde gelişimine, hızına ve değişimine adapte olabilecek kurumlar ayakta kalabilecek. Bunu sağlayamayan kurumlar ise maalesef gelecekte varlığını devam ettiremeyecek. Sistem 9’un hedefi ise; 18 yıldır faaliyet gösterdiği dijital yayın ve bilgilendirme ekranlarını kapsayan alanda üstlendiği pazar liderliğinin yanı sıra bilgi ve iletişim teknolojilerine daha fazla odaklanarak ilerlemek.

Sistem 9’un dijital çözümleri kurumlara neler katıyor?

Kurumlara teknolojik kimlik kazandırıyor.

Merkezi sistemle tek noktadan ve dünyada sınırsız lokasyona ayrı yayın gerçekleştirme olanağı sağlıyor.

7/24 kesintisiz iletişim ve ilgiyi devam ettiriyor.

Anlık mesaj ve bilgilendirme yapmaya olanak sağlıyor.

Matbaa, lojistik ve operasyonel giderleri ortadan kaldırıyor.

Kurumsal iletişimi ve çalışan motivasyonunu üst seviyeye taşıyor.

İş kazalarını azaltıyor.

Satışları artırıyor.

Eğitim aracı olarak kullanılıyor

Sistem 9 Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Suzi Baharti; “Sistem 9, kontrol ettiği dijital menü board’larla, işletmelere fiyat ve görsellerini hızlıca güncelleyip, müşteriyi daha fazla cezbetme fırsatı sunuyor. Tek merkezden yönetilen sistem ile markalar menü değişikliklerini anında gerçekleştirebiliyorlar üstelik mesafe tanımaksızın. Görüntü kalitesi yüksek dijital ekranlar üzerinden yayınlanan menü görselleri müşteriler için daha cezbedici olduğu gibi, markaları da afiş, matbaa, lojistik, uygulama ve kontrol gibi yapılması zorunlu gördükleri restoran giderlerinden tamamen uzaklaştırıyor. Kurulumunu yapıp, yönettiğimiz dijital menü board’larla işletmelerin iş yükünü azaltıp, onlara dijital dünyanın araçlarını kullanarak müşteriye daha yakın olma fırsatını sunuyoruz.‘’ diyerek açıklamada bulundu.