Ürün ve Hizmet

AVM’LERİN GÜVENİLİR TERCİHİ; FORM

İklimlendirme sektörünün öncü firmalarından Form, 58 yıllık tecrübesiyle alışveriş merkezlerinin iklimlendirme ihtiyacına kaliteli çözümler sunuyor. Form, yerli üretim su kaynaklı ısı pompaları ve 40 yıldır temsilciğini yürüttüğü Lennox marka paket klimalarla Türkiye’deki pek çok AVM’nin güvenilir tercihi konumunda.

Eurovent sertifikalı Lennox paket klimalar, Ecodesign ERP (Energy Related Products) direktiflerine uygun olarak sezonsal verimlilik değerlerini karşılıyor. Bu sayede cihazlar yıl boyunca kısmi yüklerde daha az enerji tüketerek AVM gibi büyük işletmelerin maliyetlerini azaltıyor. Ayrıca Multi Scroll kompresörler ve bağımsız soğutma devresi ile yüksek verimlilik ve daha uzun ömürlü teknoloji sunuyor. EC fan ile yüzde 30’a varan enerji tasarrufu sağlarken, AVM’lerde yüzde 100 taze hava ile iklimlendirmeye olanak tanıyor. Aqua Florya, WaterGarden, Mall of İstanbul, Vadi İstanbul, Brandium, Axis, Armada ve Point Bornova gibi birçok AVM Lennox Paket Klima kalitesini taşıyor.

Form’un İzmir’de bulunan üretim tesislerinde üretilen WSHP Isı Pompaları ise yüksek verimlilik değerleri, farklı kapasite seçenekleri, geniş çalışma limitleri, sessiz çalışma özelliği ve montaj kolaylığı ile AVM’lerin tercihi oluyor. Form WSHP ısı pompaları, 3 ila 22 kW arasında değişen 6 farklı model kapasitesi ile bir projede gerekli olabilecek tüm ihtiyaçlara çözüm sunuyor. Geniş çalışma limitleri sayesinde çevrim suyu sıcaklığının değişiminden bağımsız olarak yüksek performans sağlıyor. Opsiyonel yüzde 100 Taze Hava Ekonomizörü sayesinde direkt taze hava ile çalışma özelliğine sahip olan bu cihazlar, AVM’lerin taze hava ihtiyaçlarını da karşılıyor. İstinyepark, Hilltown Bodrum, Midtown, Korupark, Adanapark, Akasya, Akbatı, Çamsanpark, Cevahir, Tempoint, Terracity, Vadi İstanbul ve WaterGarden AVM gibi yüzlerce AVM referansına sahip olan Form; gerek yerli ürünü gerekse ClimateMaster markalı ürünüyle su kaynaklı ısı pompaları alanında uzun yıllardır pazara öncülük ediyor.