FinTech

KULLANICILARIMIZI ELEKTRONİK PARA VE CÜZDAN ÇÖZÜMLERİMİZLE BULUŞTURACAĞIZ

13 yıllık sektör tecrübesi ile E-Para lisans sürecini tamamlayarak, bu alanda yeni hizmetlerini hayata geçirmek üzere çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürdüklerini ifade eden PayTR CEO’su Tarık Tombul çok yakın bir zamanda kullanıcıları elektronik para ve cüzdan çözümleriyle buluşturacaklarını belirtti.

PayTR çatısı altında müşterilerinize sunduğunuz alternatif ödeme çözümlerinizin detaylarından bahseder misiniz?

13 yıllık sektör tecrübemizle 80 binden fazla üye iş yerine Sanal POS, Linkle Ödeme, Pazaryeri Çözümü, PayTR NeoPOS, Havale/EFT, Mobil POS ve Abonelik Yöntemi ürünlerimizin yanı sıra Tosla ile Ödeme, Güvenli Kart Saklama, Dövizle Satış gibi alternatif ödeme çözümleri sunuyoruz. PayTR Sanal POS sayesinde e-ticaret fi rmaları tüm bankalara ayrı ayrı sanal POS başvurusu yapmalarına gerek kalmadan, tek sözleşme ve tek entegrasyonla yerli ve yabancı tüm kartlardan ödeme alabiliyor. B2B ve B2C’de faaliyet gösteren ancak web sitesi olmayan işletmeler de PayTR’ın linkle ödeme yöntemi sayesinde oluşturdukları ödeme linkini SMS, e-posta ya da WhatsApp üzerinden bayileri ve müşterileriyle paylaşarak ödeme alabiliyorlar. PayTR NeoPOS ürünümüz, cep telefonlarını POS cihazına çeviriyor. PayTR üye iş yerleri, Google Play’den indirebilecekleri PayTR Mağaza uygulamasında bulunan mobil ödeme alma özelliği sayesinde, NFC özellikli Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ya da tabletlerini bir POS cihazı gibi kullanabiliyorlar. Böylece, kullanıcıların temassız kartlar ya da cihazlarla yapmak istedikleri ödemeleri kabul edebiliyorlar. PayTR NeoPOS’un üye iş yerlerimiz için en büyük avantajı ise herhangi bir POS maliyeti bulunmaması.

2023 yılında alternatif ödeme çözümlerinizde nasıl değişikliklerle karşılaşacağız, yeni ödeme çözümleri PayTR çatısı altında yer alacak mı?

PayTR olarak, geliştirme çalışmalarına devam ettiğimiz birtakım hizmetlerimiz mevcut. Fiziki POS ve Mobil Ödeme bu ay içinde; E-Para ve Cüzdan Çözümleri hizmetlerimiz ise çok yakın dönemde müşterilerimizle buluşturacağımız servislerimiz arasında bulunuyor. Bu konuda uzman ekiplerimiz ve güçlü iş birliklerimizle çok yakın bir zamanda kullanıcıları elektronik para ve cüzdan çözümlerimizle buluşturacağız.