Ürün ve Hizmet

FARKLI SEKTÖRLERE SON TEKNOLOJİ İLE ÇÖZÜMLER SUNUYORUZ

Tepe Kurumsal Çözümler, 81 ilde farklı sektörlere sunduğu, teknoloji ile birleştirdiği özel entegre çözümlerini geliştirmeye ve durmadan yeni projeler üretmeye devam ediyor. Tepe Kurumsal Çözümler Hizmet Grubu Genel Müdür Yardımcısı Azmi Kelemcisoy ile Kasım sayımızda bir araya geldik.

Entegre hizmetler sunan Tepe Kurumsal Çözümler hakkında bilgi verebilir misiniz?

Bilkent Holding Hizmet Grubu markalarından oluşan Tepe Kurumsal Çözümler olarak, işletmelerin ana faaliyetlerini sürdürmeleri için gerekli olan kurumsal temizlik ve tesis yönetimi, profesyonel temizlik ürünleri, fiziki güvenlik, iş sağlığı ve güvenliği, toplu yemek, çağrı merkezi, akıllı kart ve sigorta gibi profesyonel uzmanlık gerektiren tüm hizmetleri tek çatı altında birleştiriyoruz. “Tedarikçi değil çözüm ortağı” vizyonuyla 81 ilde farklı sektörlerin ihtiyaçlarına özel entegre çözümler sunuyoruz.

Tepe Kurumsal Çözümler olarak sektöre nasıl bir değişiklik getirdiniz? Sektöre katkılarınız hakkında ne söyleyebilirsiniz?

Tepe Kurumsal Çözümler olarak kurumlara sunduğumuz ortak hizmet sisteminin faydalarından önce, bu sistemin maliyet avantajı sağladığını belirtmekte fayda var. Bu yaklaşımın ikinci önemli katkısı ise iş süreçlerinde. İşletmelere daha az zaman ve efor harcayarak çalışmalarını sürdürme fırsatı sunuyoruz. İşletmeler, böylece kendi ana faaliyetlerine daha rahat odaklanıyor ve detaylarla uğraşmıyorlar. Ortak hizmet almanın kendi içinde oluşturduğu entegrasyon kolaylığı sayesinde hizmet verdiğimiz kurumların bizleri kendi şirketlerinin bir parçası gibi gördüklerini belirtmek isterim.

Tepe Savunma ve Güvenlik A.Ş. olarak; dijital dönüşüm projesi kapsamında Operasyon Bilgi Sistemleri (OBS) uygulamasını başlattık. Projeyle; Dijital Puantaj (Vardiya Planlaması), Haberci (Anlık Haberleşme) ve Yeni Nesil İletişim (Bas/Konuş) adı verilen uygulamalarla hem çalışanlarıyla hem de müşterileriyle daha hızlı iletişim kurulabiliyor. Erişilebilirlik ve şeffaflık ilkesiyle müşterileriyle aralarındaki güven bağını güçlendirmeyi hedefliyoruz.

Tepe Servis ve Yönetim A.Ş. ile kendi geliştirdiğimiz iş takip yazılımıyla; iş emri takibi, makine bakım onarım takibi, günlük iş planı mobil ekip rota takibi ile tüm operasyon süreçlerini uzaktan erişimli ve gerçek zamanlı olarak yönetiyor ve raporluyoruz. Benzersiz QR kodlar ile anket, ölçümleme, demirbaş takibi, yönetsel raporlar ve gerçek zamanlı izleme sunuyoruz.

BCC Toplu Yemek Üretim Hizmetleri A.Ş., sektörde yenilikleri yakından takip ederek ilk uygulayan şirketler arasında. Eğitimli aşçıları, diyetisyenleri ve gıda mühendisleriyle hazırlanan, birbirinden besleyici örnek menüleri, hammadde kontrolünden genel depolama kurallarına, gıda güvenliği, hijyen kontrolü, çevre, iş sağlığı ve güvenliği ile Avrupa standartlarına uygun toplu yemek hizmetleri sunarak %92 müşteri memnuniyeti oranıyla yemekte güveni temsil ediyoruz.

Temizlik ürünleri ve hijyen çözümleri sektöründe hizmet veren Adonis Endüstriyel Temizlik Ürünleri A.Ş., müşterilerinin fi yat artışlarından etkilenmeden rekabetçi konuma geçebilmeleri için sunduğu alternatif ve yenilikçi çözümleri sayesinde müşterilerinin operasyonlarında maksimum verim ve karlılık sağlamalarına destek oluyor. Hedefimiz; lojistik 4.0 beraberinde tedarik zinciri yönetimimizi en üst seviyeye çıkararak tüm çözüm ortaklarımızın kendi iş alanlarında yıl sonunda hedefledikleri hacim ve kar marjlarını yakalamalarını sağlamak.