Ürün ve Hizmet

HİZMET KALİTESİ İÇİN ÖNCELİĞİMİZİ TEKNOLOJİ VE YAZILIM YATIRIMLARINA VERİYORUZ

Sektörde farklılaşmak adına entegre hizmet yönetimi üzerine de projeler geliştiren Atalian Türkiye’nin bu konudaki hedefl eri nedir?

Atalian Türkiye olarak hedefi miz; uzman ekiplerimiz, bilgi birikimimiz ve tecrübemizle sektöre değer katmak. Her geçen gün artarak yoğunlaşan ve zorlaşan rekabet nedeniyle sadece kaliteli hizmet sunmak başarı için yeterli olmuyor. Rakiplerinizde olmayan, farklı hizmetler ortaya koymak zorundasınız. Sürekli aynı metotlarla farklı sonuçlar elde edemeyeceğimiz için farklı hizmet alanlarında uzmanlaşıyoruz. Entegre hizmet yönetimi üzerine de birçok yatırımcıyla hizmet modelleri üzerine proje geliştirmeyi hedefl iyoruz. Ayrıca ülkemizde geliştirdiğimiz başarılı uygulamaları ve tecrübeleri bağlı bulunduğumuz Merkez ve Doğu Avrupa (CEE) bölgesine taşıyoruz. Türkiye’deki başarılarımızın ve hızlanan ivmenin katkısı ile yıl içerisinde 100 milyon TL sermaye artışı gerçekleştireceğiz.

Akdeniz Bölgesi’nde yer alan 8 ilde başlıca AVM’ler, oteller, hastaneler ve birçok fi rmaya hizmet sunan Atalian Türkiye’nin bu bölgedeki tesis ve bina yönetimi alanındaki çalışmalarından bahseder misiniz?

Akdeniz Bölgesi’nde yakın zamanda AVM projelerinde hizmet vermeye başladık ve Atalian yaklaşımı ile kısa sürede müşteri memnuniyetini yakaladık. Türkiyemizin turizm başkenti olan Antalya ve çevre iller büyüme stratejimizde öncelikli bölgeler arasında. Özellikle otel, endüstriyel üretim (organize sanayi bölgeleri), perakende, AVM ve sağlık sektörü projelerine odaklanıyoruz. Bu sektörler için geliştirdiğimiz ve konjonktürel olarak da müşterilerimize maliyet avantajı sağlayan tesis yönetimi çözümlerimizle (temizlik, güvenlik, teknik, otomasyon, EVD vb.) tüm hizmetleri tek elden yöneterek müşterilerimize konfor alanı yaratırken, her bir hizmeti tekli olarak servis ederek kendi işlerine odaklanmalarını da kolaylaştırıyoruz. Akdeniz Bölgesi için 3 yıllık büyüme hedefi mizi beklentiyle de paralel olarak %100 olarak belirledik. Bölge stratejimiz, devam eden müşteri memnuniyeti ve referansları ile potansiyel ve yeni müşterilerimize; Atalian yaklaşımını ve yarattığı avantajları en iyi şekilde aktarıp uzun soluklu ve sürdürülebilir çözüm ortaklıkları oluşturmak.

Atalian olarak sunduğunuz hizmetlerde teknolojik yatırımlarınızın fi rmanızın gelecek vizyonuna katkıları konusunda neler söylersiniz?

Günümüzde yaşanan dijitalleşme, IoT, IT sektöründeki gelişmeler; tesis yönetimi sektörünün iş yapış şeklini daha farklı bir boyuta taşıyacak. Yaşanan hızlı dönüşüm, teknolojinin ve yaşam tarzlarının hızlı gelişmesinin bir sonucu olarak müşteri beklentilerini de her geçen gün değiştiriyor. Bu yüzden hizmet kalitesi için önceliğimizi teknoloji ve yazılım alanındaki yatırımlara veriyoruz.