Ürün ve Hizmet

HAYALLER, GERÇEKLİĞE AÇILAN KAPININ
EN GÜÇLÜ ANAHTARIDIR

Hayalleri gerçekle tanıştırarak unutulmayacak anılara imza atmak misyonuyla kurulan Hande Concept Event’in hayata geçirdiği çalışmalardan bahseder misiniz?

Bizim için hayaller, gerçekliğe açılan kilitli bir kapının tek ve en güçlü anahtarıdır. Bu anahtar ile AVM ortamında mağaza açamayacak durumda olan ve etkinliğimizin içinde yer alan gerek sanatçılar, tasarımcılar, genç ve kadın girişimciler gerekse AVM yönetimleri ile birlikte büyüyen hayallerimiz ve gerçekleşen birbirinden güzel yüzlerce anımız oldu. Memnuniyetle sonuçlanan birçok organizasyona imza attık. Konseptlerimizde sanatın her dalına yer vermeye çalışıyoruz. Müzik dinletisi ve atölye çalışmalarına önem verdiğimiz gibi reklam çalışmalarına da büyük önem veriyoruz. Böylelikle AVM’lerde düzenlemiş olduğumuz organizasyonlarımızda mevcut ziyaretçileri etkinliklerimize yönlendirmekten ziyade, AVM’lerin de yapılan etkinlikler ile yeni ziyaretçiler kazanmalarını sağlıyoruz. Yapılan konsept organizasyonların AVM’ye daha fazla önem kazandırdığını düşünüyor ve ziyaretçilerin dikkatini AVM’ye çekiyoruz.

Marmara ve İç Anadolu bölgelerinde hizmet verdiğiniz AVM ve otellere içinde bulunduğumuz yıl içerisinde yeni adresler eklenecek mi, bu alandaki yeni projelerinizden söz eder misiniz?

Farklı konsept çalışmalarımız ile AVM ve özel alan etkinliklerini, yenilenen dünyaya uyum sağlayarak özel bir boyuta taşımak ve konsept çalışmalarımızı Ege, Akdeniz ve Karadeniz başta olmak üzere tüm Türkiye geneline yaymak projelerimiz arasında yer alıyor. Kadın ve genç girişimcilerin yanı sıra, tasarımcıların kendilerine olan özgüvenlerini kazanmaları ve etkinlikler ile birlikte isimlerinin geniş kitlelere ulaşmasını istiyoruz. Ayrıca, çalışmaları Avrupa ülkelerinin gelişimine de uyarlayarak modern konseptlerle birleştirmek ve AVM’leri de bu organizasyonlar ile birlikte kendi tarzlarında da ileri bir seviyeye taşımak da projelerimiz arasında var.

Hediyelik eşya sektörüne gösterilen ilgi oranı nedir, dönemsel farklar yaşanıyor mu, sektöre gösterilen talebi artırmak adına Hande Concept Event olarak ne tür çalışmalar gerçekleştiriyorsunuz?

Aslında hediyelik eşya sektörüne gösterilen ilgi oranı doğru zaman ve doğru bir konsept çalışması ile eşzamanlıdır. İlgi; mevsimsel farklılıklara, yaşanılan ilin demografi k yapısı ve turizm ile doğru orantılı bir şekilde değişim göstermektedir.

Son olarak eklemek istedikleriniz nelerdir?

Ne yazık ki her AVM bu tür organizasyonları desteklemiyor. Biz Hande Concept Event olarak, AVM’lerin de bu tür organizasyonlardan bütçelerine ekstra katkı sağlayacağının ve AVM’ye artı müşteri kazandıracağının bilincindeyiz. Kadın, genç girişimci ve tasarımcıların özgüven içerisinde üreten insanlar olmaları bizim en büyük arzu ve isteğimizdir. Onların da gerek kendi ekonomilerine gerekse ülke ekonomisine katkı sağlamalarını istemekteyiz. Hande Concept Event, yaşanacak her organizasyon için ‘hayallerin ve emeğin birleşmesi’ ile yola devam etmektedir. Çalışmaların bir hayal olarak kalmaması, somut bir tasarıma aktarılabilmesi için girişimcileri ön plana çıkararak, ziyaretçilerin her türlü ihtiyaçlarına cevap vermeye çalışıyoruz.