AVM

SEMT77 AVM PROJESİ YATIRIMCILAR İÇİN BİR FIRSAT

Yalova’nın ilk ve tek karma projesini misafirlerinin hizmetine sunmak için gün sayan Yalova Group, yatırımcılar için büyük bir fırsat oluşturuyor. Yalova Group Yönetim Kurulu Başkanı Orbay Sabri Tuna ile projenin güncel detaylarını konuştuk.

Otel, açık AVM, daire-ofis blokları ve Yaşlı Yaşam Merkezi’nin yer alacağı Semt77 Alışveriş ve Yaşam Merkezi projenizin yapım aşaması ve mimari özellikleri konusunda okurlarımızı bilgilendirir misiniz, hangi tarih aralığında faaliyete girmesini planlıyorsunuz?

Semt77 Alışveriş ve Yaşam Merkezi Projesi; 270.000 metrekare kullanım alanı bulunan, içerisinde konut, ofis, otel, mağazalar, yemek alanları ve yeşil alanların bulunduğu bir karma yaşam projesidir. İki kademe olarak tasarlanan yapıda ana blokta 474 adet konut, 180 odalı bir marka otel ve 32 adet dükkan, H blokta 310 adet ofis bulunmaktadır.

Semt77 AVM projesinde yer alacak sosyal donatı alanlarında, Yalova Group’un imzasını ortaya koyacak ne tür farklılıklarla karşılaşacağız?

Sosyal alanlar olarak çocuk-yetişkin oyun alanları, sinema salonları, spor merkezi, spa merkezi, kapalı ve açık havuzları, eğlence mekanları, lüks restoranlar ve dünya markalarının olduğu açık AVM kullanıcıların hizmetinde olacaktır. Ticari olarak ise hem ofis hem konut olarak kullanılabilecek yaşam alanları, büyük kargo şirketlerinin kullanabileceği depolar, hacim olarak büyük cadde dükkanları ve kiralanabilir AVM dükkanları ile yatırımcı için bir fırsat.

Semt77 AVM ile büyük bir bölgeye hitap etmeyi hedefliyorsunuz, marka değerinizi arttıracak bu projenin Yalova Group’un gelecek vizyonuna katkıları konusunda neler söylersiniz?

Yalova Group faaliyete başladığından beri tek bir vizyon belirlemiş ve bu doğrultuda çalışmalarını gerçekleştirmiştir. Yalova Group, özellikle Yalova için her zaman en iyisini ilk olarak gerçekleştiren olmayı hedeflemiştir. Bu bağlamda Semt77 AVM, Yalova’nın ilk ve tek karma yaşam projesidir. Lokasyonu ve büyüklüğü bakımından şehrin en büyüğü olan Semt77 Projesi, hedeflediğimiz ilklere sahiplik etmemize olanak sağlıyor. Her ürettiğimiz bizim bir sonraki hedefimiz için basamaktır. Edindiğimiz tecrübe ve birikimleri bir sonraki yatırımımıza aktarıyor olmamız bizim için ilerlemenin ve gelişmenin göstergesidir.