Eğlence

MİSAFİRLERİMİZE ÖZEL KAMPANYALARIMIZLA, KUSURSUZ EĞLENCE SUNUYORUZ

Eğlendirmeyi ilke edinerek proje ve yeniliklerine hız kesmeden devam eden Atlantis Fun City, ayrıca misafirleri için düzenlediği özel kampanyalar ile eğlenceyi kusursuz kılmaya devam ediyor. Atlantis Fun City Genel Koordinatörü Sedat Dönmez, Haziran sayımıza konuk oldu.

Birçok yerde şubesi bulunan Atlantis Fun City yatırımlarına hangi yönde devam edecek? Yaz yaklaşırken eğlence alanında açık havada etkinlikleriniz olacak mı veya yeni projeleriniz nelerdir?

Atlantis Fun City olarak İstanbul’da her yaş grubuna hitap eden 9 ayrı şubemiz bulunuyor. Müşterilerimizi eğlendirmeyi ilke edinmiş bir marka olarak sürekli yenilenmek ve yeni alanlarda projeler geliştirmek önceliğimiz. Bu yeni projelerimizi gerçekleştirmek ve yeni alanlar açmak adına araştırmalarımız devam ediyor.

Yaz yaklaşırken müşterilerimizin açık havada da hız kesmeden eğlenmeye devam etmeleri için planladığımız birçok projelerimiz mevcut. Özellikle Vega AVM’de bulunan salonumuz için açık alanda konseptimize uygun olacak şekilde yeni oyun alanları kuracağız.  Böylece müşterilerimiz açık havada da eğlenmeye devam edebilecek.

Müşterileriniz için eğlence alanlarınızı daha cazip hale getirmek için sağladığınız avantajlar nelerdir? Ne gibi kampanya çalışmalarınız var?

Her şubemize özgü olarak farklı müşteri portföyümüz var.  Bu nedenle salonlarımıza özel olarak farklı kampanya fırsatları sunabiliyoruz. Yeni bir makina veya oyun alanı kurulumu yaptığımızda oyunlarımızı müşterilerimize tanıtmak amacıyla indirim kampanyaları yapıyoruz. Farklı markalarla iş birliği yaparak müşterilerimizin kampanyalarımızdan haberdar olmasına ve avantajlı bir şekilde eğlenmesine imkân sunuyoruz.

Şube bazlı özel kampanyalarımız dışında, mobil uygulama olarak Atlantis Fun City aplikasyonumuz bulunuyor. Aplikasyonumuza üye olan tüm müşterilerimiz uygulamada bulunan özel kampanyalarımızdan yararlanarak daha fazla eğlenebiliyorlar.

Atlantis Fun City’ye gelen müşterilerinizi neler bekliyor? En çok rağbet gören alanınız hangisi? Eğlence dışında yeme-içme alanınızdan da söz eder misiniz?

Tüm şubelerimizde oyun alanlarımızın içinde; bowling, bilardo, masa tenisi, karaoke, soft play alanları, kum havuzları, trambolin, çarpışan arabalar, tırmanma duvarı ve 7D Cinema gibi herkesin ilgi alanlarına hitap edecek birçok eğlence alanı sunuyoruz. Küçük misafirlerimiz softplay alanı ve kum havuzunda eğlenceli vakit geçirirken, aileleri bowling ve bilardo oynayarak keyif alabiliyor.

Mall Of İstanbul AVM, Torium AVM ve Kadıköy’deki şubelerimizde cafe bölümlerimiz mevcut. Buralarda misafirlerimize sıcak, soğuk içeceklerin dışında pasta ve sandviç çeşitlerini de sunuyoruz. Müşterilerimiz alanlarımızda eğlenirken; cafe bölümlerimizde de lezzetli yiyecek çeşitlerinden deneyimleyip, eğlenceli ve dopdolu bir gün geçirebiliyor.

Son olarak eklemek istedikleriniz nelerdir?

Atlantis Fun City olarak sektördeki yenilikleri sürekli takip ederek müşterilerimiz için yenilenmeye ve büyümeye devam ediyoruz. Tüm müşterilerimizi salonlarımızda eğlenmeye ve keyifli vakit geçirmeye davet ediyoruz.