Eğlence

DİNO LİNO FUN PARK’TA SINIRSIZ VE KESİNTİSİZ EĞLENCE

Alışılmışın dışında bir bakış açısı ve benzersiz eğlence konseptiyle sektöre yeni bir soluk katacak olan Dino Lino Fun Park, geleneksel eğlence trendleriyle teknolojiyi harmanlayarak 360 derece hizmet sunuyor. Dino Lino Fun Park Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Dal ile gerçekleştirdiğimiz söyleşide Dal, 7’den 70’e hizmet sundukları benzersiz konseptlerini okurlarımız için anlattı.

Dino Lino Fun Park olarak eğlence sektörüne girişinizle birlikte, sektöre nasıl bir soluk katacaksınız?

Dino Lino Fun Park; çocuk, genç, yetişkin herkesin, özellikle aile eğlencesini temelinde bulunduran yeni nesil eğlence merkezleridir.

Alışılagelmişin çok ötesinde bir bakış açısı ve benzersiz konseptiyle eğlenceyi yeniden tanımlayan Dino Lino Fun Park; zengin oyun parkları, yüksek teknoloji üniteler ve çağın trendlerini takip etmesi ile öne çıkıyor.  Güvenlik, kalite, hijyen, donanımlı ve profesyonel ekip anlayışıyla, dünyadaki ve dijitaldeki eğlence trendlerini misafirlerimizle buluşturuyoruz.

Çocuklarla ebeveynlerinin, arkadaş grubuyla gençlerin beraber eğlenebileceği, yediden yetmişe herkesi kucaklayan Dino Lino Fun Park; en çok arzu edilen ‘birlikte vakit geçirme ve eğlenme’ teması üzerine 360 derece hizmet sunuyor. 

Ürün ve hizmet gamınızdan bahseder misiniz?

Soft Play oyun alanları, Trambolin Park, Lego oyun alanı gibi çok çeşitli eğlence, performans, adrenalin odaklı zengin oyun parkurlarına ilave olarak; Dino Kitchen adındaki yeme içme alanları, Dino Store adındaki hediyelik mağazaları, Doğum Günü Parti Odaları, Atölyeler, Dino Sahne gibi noktalarıyla Dino Lino Fun Park, sınırsız ve kesintisiz sosyal aktiviteler sunuyoruz.

Eğlence sektörü gelişen teknolojiyle iç içe geçerek her geçen gün evrimleşiyor, Dino Lino Fun Park olarak teknolojiye dair çalışmalarınız ve yatırımlarınızdan söz eder misiniz?

Dino Lino Fun Park, aslında teknoloji ile eğlenceyi entegre edebilmesi ile göz önüne çıkıyor. Metaverse, sanal gerçeklik, VR gibi son trend teknolojilere çok ciddi yatırımlar yaptık. Yeni nesil eğlence sloganı da buradan doğmuş oldu zaten. Dinoverse, Dino Village, Dino’R gibi önemli yapılanlamalar oluşturduk. İlköğrenim seviyesinden yetişkin düzeyine kadar hikayeleştirdiğimiz eğlence konseptiyle, yetişkin misafirlerimize sıradışı bir eğlence ortamı oluştururken çocuk misafirlerimizi de hem eğlendiriyor, hem trendleri doğru biçimde yakalamasını sağlıyor hem de hikaye kitapları ve öğrenim setlerimiz ile de hayal dünyalarının gelişimine katkı sunuyoruz.

Son olarak eklemek istedikleriniz nelerdir?

Son olarak şunu söyleyebilirim ki, Dino Lino Fun Park’ta herkese eğlence var!