Eğlence

FOTOĞRAFLARINIZA YENİ SOLUK SOCİAL BOOTH’TAN

Her geçen gün yeniliklerine devam eden Social Booth, misafirleri için fotoğraf çekmeyi eşsiz kılıyor. Özel arka plan tasarımları ve çerçeveler ile de fotoğraflarınıza renk katarken ayrıca teknik- yazılım ekibi ile tüketici deneyimlerini daha etkin hale getiriyor. Social Booth Turkey Kurucusu Yavuz Güven ile projelerini konuştuk.

Fotoğraf çekmeyi müşterileriniz için nasıl eğlenceli hale getiriyorsunuz?

Social Booth Turkey;  içine girdiğiniz andan itibaren sizi sınırsız bir eğlenceye davet eden, her yaştan herkesin kolaylıkla kullanabileceği yazılım ve donanıma sahip olan, fotoğraf baskısı ile anınızı ölümsüzleştiren, fotoğraflarınızı sosyal ağlarda paylaşabileceğiniz ve tamamı yerli üretim olan sosyal ve eğlenceli bir etkileşim kabinidir.

Bu yönüyle baktığımızda kabinin kendisi bir eğlence ve etkileşim noktası. Ayrıca kabinlerimizde yer alan arka plan temalarını sürekli ve düzenli olarak güncelliyor ve kullanıcılarımızın daha keyifli bir etkileşim yaşamasını sağlıyoruz. Hem eğlenmeleri hem de bu eğlenceli anlarını fotoğraf baskısı ile ölümsüzleştirmeleri için çalışıyoruz.  

Her geçen gün gelişen teknolojiyi ne boyutta kullanıyorsunuz? Fotoğraf kabinlerinizi geliştirmek adına çalışmalarınız nelerdir?

Social Booth Turkey Fotoğraf Kabini GreenBox altyapısı ile çekilen fotoğrafları, anında sosyal medyada paylaşım imkânı sunan bir teknoloji ile insanların eğlenceli zaman geçirdikleri ve tüketiciye özel deneyim imkânı yaratan bir kabin özelliği taşımaktadır.

Belirli aralıklarla yazılımda yaptığımız güncellemelerle tüketicilere farklı deneyimler sunmanın yanında özel günlere uygun güncellemeler de yaparak tüketicinin eğlenerek zaman geçirmesini hedefliyoruz.

Her fotoğrafa AVM/marka logusunu ekleyebiliyor, özel günler için özel arka plan temaları ve fotoğraf çerçeveleri tasarlayabiliyoruz.

Tüm bu özellikleri ile tamamen otomasyon çalışan fotoğraf kabinlerimiz hem tüketicilere eğlenceli bir deneyim yaşatıyor hem de sosyal mecralarda gerçekleştirilen etkileşimler sayesinde bulunduğu lokasyona farklı bir değer de katıyor.

Bunların yanı sıra kullanıcılarımızın geri bildirimlerine, talep ve isteklerine son derece önem veriyor ve onlardan aldığımız geri bildirimler doğrultusunda teknik- yazılım ekibimizle tüketici deneyimlerini daha etkin ve eğlenceli hale getirmek üzere sürekli çalışıyoruz.

AVM, eğlence noktaları, sinema alanları gibi yerler başta olmak üzere 73 lokasyonda hizmet vermektesiniz. Social Booth’un en çok rağbet gördüğü alan hangisi? Yatırımlarınızı ne yönde yapacaksınız?

Her geçen gün yeni hizmet noktalarımızla büyümeye devam ediyoruz. İDO ile gerçekleştirdiğimiz anlaşma neticesinde Yenikapı terminaline fotoğraf kabinimizi konumlandırarak ziyaretçilerin hizmetine açtık. Birçok farklı noktada insanları bu eğlenceli hizmetle buluşturuyoruz ancak en çok etkileşim yaşadığımız ve kullanıcılardan yoğun talep aldığımız noktalar AVM’ler. Yatırımlarımızı da başta AVM’ler olmak üzere havalimanları ve yurt dışı lokasyonlarda gerçekleştirmeyi planlıyoruz.

Son olarak eklemek istedikleriniz nelerdir?

Multi, Rönesans, Ece ve Esas grup bünyesinde yer alan yeni lokasyonlarımızla büyümeye ve Türkiye’nin birçok noktasında bu eğlenceli hizmeti ziyaretçilerimizle buluşturmaya devam ediyoruz.