Uncategorized

LEZZETİYLE FARK, KALİTESİYLE GÜVEN SAĞLIYOR

Kumpir&Salad hizmetinden ve kalitesinden ödün vermeden hızla büyümeye devam ediyor. Ürünlerinde hijyen ve sağlığa son derece önem veren Kumpir&Salad Kurucusu Nasrettin Tutşi bu sayımızda yeni hedef ve projelerinden bahsetti.

Okurlarımız için Kumpir&Salad’dan bahseder misiniz, fast food sektöründe yarattığınız fark nedir?

İstanbul fast food sektörünün iddialı firması olarak yolumuza emin adımlarla devam ediyoruz. Sektöre adım attığımız ilk günden beri iddiamızı koruyoruz ve çalışmalarımızı bu yönde gerçekleştiriyoruz. Kaliteli hizmeti öncelik olarak belirliyoruz. Kalitemizden hiç bir zaman ödün vermediğimiz için müşterilerimizin güvenini kazanıyoruz. Müşterilerimiz ile aramızda oluşan güven bağı sayesinde başarımıza başarı katarak rakiplerimizi geride bırakıyoruz. Fast food sektörü gıda ile doğrudan bağlantılı olduğu için sağlık şartlarına dikkat etmemiz gerektiğini de biliyoruz. Müşterilerimizin sağlığını riske atmamak adına gerekli bütün önlemleri alıyoruz.

Tabaklarınızı hazırlarken nelere dikkat ediyorsunuz? Özellikle kullandığınız ürün ve soslar var mı?

Tabağınıza renk katacak en taze mevsim yeşilliklerini müşterilerimiz için seçiyoruz. Marulundan domatesine kadar her bir lokması tazelik kokan enfes salatalarımızla Türk mutfağının vazgeçilmezi makarnayı, hiçbir yerde tadamayacağınız bir lezzette sunuyoruz. Soslarımızı dünyanın dört bir yanından gelen eşsiz baharatlar ile hazırlayıp, kendi mutfağımıza taşıyoruz. Bu özel soslarla marine edilen tavuklarımıza şeflerimizin usta dokunuşlarıyla lezzet katıp müşterilerimizin tabağına kadar getiriyoruz.

Müşterileriniz açısından tercih edilme sebebiniz sizce nedir?

Müşterilerimiz firmamızın kıymetlisidir. Bu nedenle karşılarına yemeklerin en lezzetli hali ile çıkıyoruz. Firma olarak hazırladığımız lezzetli yiyecekler müşterilerimiz tarafından yoğun ilgi görmektedir. Ekip arkadaşlarımız fast food sektöründe üstün tecrübesi ve bilgi birikimi ile de fark yaratmaktadır.

Sizi rakiplerinizden ayıran özellikleriniz nelerdir okuyucularımıza bahseder misiniz?

Sektördeki bütün yenilikleri ve gelişmeleri de yakından takip ederek kalitemizi üst seviyelere taşıyoruz. Bizim işimizde teknoloji de önemli bir yer almaktadır. Dünya genelinde gelişen teknolojiyi adım adım takip ederek işimizde kullanıyoruz.