AVM

BAŞKENTLİLERİN BULUŞMA NOKTASI: NEXT LEVEL AVM

Next Level AVM, sürekli genişleyen marka karması ve geniş açık alanlarıyla Başkentlilerin uğrak noktası olurken, Max Level’ın açılışıyla çocukların da gözdesi oldu. 

JLL Türkiye tarafından yönetilen, Başkentin en seçkin alışveriş merkezlerinden Next Level AVM, merkezi lokasyonu, teras alanları ve konforlu alışveriş imkânıyla Ankaralıların ilk adreslerinden. Geçtiğimiz ay AVM’de kapılarını açan, Anadolu’nun en kapsamlı yeni nesil aile ve çocuk eğlence merkezi Max Level da minikler ve aileleri tarafından büyük ilgi görüyor.

’Oyundan büyük işler’’ sloganıyla hayata geçirilen ve Ziraat İşletme Yönetimi tarafından işletilen 6.000 metrekare büyüklüğündeki Max Level; sadece oyun ve eğlence değil, en son teknolojilerle donatılmış bölüm ve kurgularıyla eğitim alanında da çocuklara önemli katkılar sağlıyor. Birbirinden keyifli atölyeleri, sanatsal aktiviteleri, çocuk gelişimini destekleyen içerikleri ve farklı temalarıyla Anadolu’nun en zengin eğlence merkezi olarak misafirlerini ağırlayan Max Level, çocuklara ve ailelere farklı dünyaların kapılarını aralıyor.

Guess’ten NetWork’e, B&G Store’dan Mudo Concept’e, Madame Coco’dan Victoria’s Secret’e kadar dünyanın en seçkin markalarını bünyesinde barındıran ve marka karmasını her geçen gün genişleten alışveriş merkezi ziyaretçilerine dekorasyondan ev tekstiline, giyimden kozmetiğe kadar geniş bir yelpaze ve konforlu bir alışveriş deneyimi sunuyor.

Dünya mutfağının eşsiz lezzetleri Next Level terasta

Next Level AVM, teras alanlarıyla ziyaretçilerine açık hava keyfi yaşatırken terasta bulunan Big Chef, Magellan, Keifi, Godiva, Timboo gibi seçkin kafe ve restoranlarıyla Ankaralıların uğrak merkezi oluyor.

AVM’de yer alan Ziraat Bankası Çukurambar Sanat Galerisi de birbirinden değerli sanatçıların eşsiz eserleriyle Başkentli sanatseverler için önemli bir yere sahip. Nezih Çavuşoğlu’nun “İmgelerin Temsili” resim sergisine, Teoman Südor’un “Ege’nin Düşleri” resim sergisinden, Hacettepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi öğretim görevlilerinin farklı disiplinlerdeki heykel sergisine kadar pek çok kıymetli esere ev sahipliği yapan Galeri, son olarak Mevlüt Akyıldız’ın “40 Ambar” camaltı resim ve heykel sergisini sanatseverlerin ilgisine sundu. Çok eski bir resim geleneği olan camaltı tekniğini, günümüz temalarıyla harmanlayan Akyıldız’ın “40 Ambar” Camaltı Resim ve Heykel Sergisi, 1 Ağustos’a kadar 10.00 – 22.00 saatleri arasında Ziraat Bankası Çukurambar Sanat Galerisi’nde görülebilecek.