Perakende

Evidea’nın Yeni Marka Yüzü Doğa Rutkay!

Türkiye’nin lider ev ve yaşam perakende markası Evidea, televizyon ve tiyatro dünyasının sevilen ismi Doğa Rutkay ile heyecan verici bir iş birliğine imza atıyor!

Mutfak, ev tekstili, ev dekorasyon, tamamlayıcı mobilya, aydınlatma, banyo, elektrikli ev aletleri, ev ve yaşam olmak üzere toplam 8 ana kategoride geniş bir ürün yelpazesi bulunan Evidea, televizyon ve tiyatro dünyasının sevilen ismi Doğa Rutkay ile heyecan verici bir iş birliğine imza atıyor!

Evidea’nın yürüttüğü ve sektöre bir değer olarak kattığı başarılı pazar araştırmaları sonucunda, tüketicilerin marka ile yan yana görmek istedikleri isim olan Doğa Rutkay, bu kapsamlı ve renkli iş birliği çerçevesinde Evidea’nın marka yüzü oldu.

Bir evin ihtiyacı olan tüm ürünleri tek çatı altında sunan, Türkiye’nin lider ev ve yaşam perakende markası Evidea’nın geniş ürün yelpazesi Doğa Rutkay’ın stil ve zarafetiyle buluşarak, tüketicilere ilham veren dekorasyon çözümleri sunmaya devam edecek.

Evidea, mağazalarında “Doğa Rutkay’ın Seçtikleri” adlı özel bir alan oluşturarak, ünlü oyuncunun tarzını ve zevkini yansıtan seçkin ürünleri sergileyecek. Bu özel alan, tüketicilere benzersiz bir alışveriş deneyimi sunacak.

Tüketiciler, bu alanda, Doğan Rutkay’ın favori ürünlerini keşfederek evlerinde tarz oluşturmak için ilham alabilecek, ünlü oyuncunun beğenisi ve tavsiyesiyle hazırladığı seçkiyi takip ederek ev dekorasyonlarını yeniden şekillendirebilecekler.