Enerji

Sunvıtal Enerji’ye Great Place to Work Ödülü

Sektöründe öncü güneş enerjisi firmalarından Sunvital Enerji, çalışan odaklı ve yenilikçi iş kültürüyle uluslararası bir ödülün sahibi olmuştu. Firma, Great Place to Work tarafından Türkiye’nin En İyi İşverenleri listesinde yer alarak büyük bir başarı elde etmişti, şimdi ise bu başarı İstanbul’da ödül ile taçlandırıldı.

Ödül törenine katılan Sunvital Enerji yetkilileri, gün boyunca törene katılan diğer firmalarla birlikte coşkuyla kutladıkları anları bir bayram havasında yaşadılar. Sunvital Enerji yetkilileri, ödülü almaktan duydukları gururu her an dillerinde ve yüzlerinde taşıyorlardı. Diğer firmalarla da sıcak sohbetler ederek, birlikte başarılarını kutladılar. Bu güzel anlar, hem Sunvital Enerji için hem de törenin tüm katılımcıları için unutulmaz bir gün olmasını sağladı.

Sunvital Enerji’nin Kurucu Ortağı Murat Kılıç, aldıkları ödülle ilgili yaptığı açıklamada, bu başarının tüm çalışanların özverili çalışmaları ve şirkete olan bağlılıkları sayesinde gerçekleştiğini vurguladı. Kılıç, “Şirketimizde çalışanlarımızın kendilerini mutlu ve motive hissetmeleri bizim için her şeyden önemlidir. Bu nedenle, iş yerinde açık iletişim, takım çalışması ve her konuda yenilikçiliği teşvik eden bir ortam yaratmaya özen gösteriyoruz.” dedi.

Güneşin gücü: Sunvital Enerji

Müşterilerine en uygun ve kaliteli çözümleri sunmak için her zaman en son yenilikleri takip eden ve projelerinde bu yenilikleri kullanan firma, Türkiye’nin her bölgesine ulaşarak enerji alanında danışmanlık hizmetlerimizden başlayarak proje planlama ve yasal izinler, yatırım süreci ve proje kurulumu, servis – bakım onarım ve panel temizliği dahil olmak üzere tüm aşamalarda yatırımcı iş ortaklarına hizmet veriyor. Güneş enerjisi sistemleri (GES) konusundaki yenilikçi yaklaşımı ve kaliteli hizmet anlayışıyla öne çıkan ve 10 yılı aşkın tecrübesiyle 200’den fazla projeyi başarıyla tamamlayan şirket, toplamda 160 MW kurulu güce ulaşmıştır. Paylaşılan verilere göre Bursa’daki toplam kurulu güneş enerjisi gücünün %47,4’ünü hayata geçiren Sunvital Enerji, bu önemli başarıyla sektördeki tecrübesini ve GES alanın daki uzmanlığını kanıtlıyor.