Franchise

Ateş Döner’i tercih edilen bir marka yapan lezzetimiz ve ürün çeşitliliğimizdir

Ateş Döner markası olarak yatırımcılara sürecin en başından sonuna kadar uygun şartlar ve koşullarda hizmet sunarak, işletme kurulumunda da ekstra bir ücret talep etmeden maliyetine yatırım yapma imkanı sunduklarını ifade eden Ateş Döner Firma Sahibi Güngör Göktepe, Ateş Döner’i tercih edilen bir marka yapanın ise lezzetleri ve ürün çeşitlilikleri olduğunu vurguladı.

Yatırımcılar nezdinde değerlendirdiğinizde gıda sektöründe tavuk ürünleri üzerine yatırım yapmak ne kadar cazip, siz Ateş Döner olarak markanızı cazip kılmak adına nasıl bir politika geliştirdiniz? Misafirler için lezzetleri benzersiz kılan, yatırımcılar için de avantajları fırsata dönüştürebilen yapınızdan söz eder misiniz?

Günümüz şartlarında gıda sektöründe tavuk döner, sektör olarak hızla gelişmektedir. Tavuk ürünlerinin diğer et türlerine göre daha ekonomik ve ulaşılabilir olması tavuk döneri daha tercih edilir hale getirmiştir. Her kesimden tüketiciye hizmet etmeyi sağlamaktadır.

Ateş Döner olarak bizler tavuk sektöründe üstün kalite, ürün çeşitliliği, lezzet ve hijyenik koşullarda üretilmiş ürün sunmaktayız.

Misafirlerimize öncelikle benzersiz lezzetlerimizi ve farklı ürün çeşitlerimizi sunmaktayız. Bizi farklı ve tercih edilen bir marka yapan lezzetimiz ve ürün çeşitliliğimizdir.

Ateş Döner marka çatısı altına girmek isteyen yatırımcı adaylarında aradığınız özellikler nedir, franchise koşullarınızdan ve marka olarak sunduğunuz desteklerden de bahseder misiniz?

Ateş Döner ailesine katılmak isteyen yatırımcılarımıza öncelikle her zaman her konuda destek sunduğumuzu belirtmek isteriz. Bayilerimizin takım çalışmasını bilen, iletişimi kuvvetli ve girişken olmaları, onları hep bir adım ileriye taşımıştır.

Ateş Döner olarak uygun yatırım maliyetlerimizle, bayimize en başta yatırım yaparken kazandırmaktayız. Her daim sahip olduğumuz lezzet sürekliliğimizi tüm bayilerimizde aynı standartlarda sağlayabilmek için usta ve personel eğitimi konusunda yatırımcılarımızı desteklemekteyiz.

Son olarak eklemek istedikleriniz nelerdir?

Ateş Döner markası yatırımcılara en başından en sonuna kadar uygun şartlar ve koşullarda hizmet sunmakla beraber, işletme kurulumunda ekstra bir ücret talep etmeden maliyetine yatırım yaptırmaktadır. Ateş Döner Ailesi’ne katılan yatırımcılarımızın her zaman yanında olup desteklemekteyiz.