Enerji

Elektrikli araç sahiplerinin tüm ihtiyaçları chargerıde’da

ChargeRide Kurucu Ortakları Furkan Samancı ve Samed Mertoğlu’nu ağırladığımız Şubat sayımızda iki ortak, elektrikli araç sahiplerine otomobilleri için ihtiyaçları olacak tüm ürün ve hizmetlerin yanı sıra çeşitli kampanyalar da sunduklarını ifade etti.

ChargeRide’ı tanıyabilir miyiz, elektrikli otomobilleri hem korumak hem de kişiselleştirmek amacıyla hangi ürün gruplarını ve markaları marka çatınız altında elektrikli otomobil kullanıcılarına sunuyorsunuz?

ChargeRide olarak elektrikli araçlar sektöründe olan 5 yıllık deneyimimizle Türkiye’deki elektrikli araç sahiplerine otomobilleri için tüm ürün, hizmet ve kampanyaları sunuyoruz.

Müşterilerimize mağazamızda aksesuar, yedek parça, AC istasyon, DC istasyon ve taşınabilir şarj istasyonlarını sunuyoruz. Bunun yanında elektrikli araç sahiplerinin yararlanabileceği kampanyalarla da müşterilerimizle buluşuyoruz.

Kalite ve müşteri memnuniyeti odaklı çalıştığımız için mağazamızda Tesla, Schneider, Juice Booster, NRGkick, Autel, Circontrol, Teltonika, Sinexcel, Hypercharger, Lumicle, Duotera gibi alanında kendini kanıtlamış markalar bulunmaktadır.

AC ve DC şarj istasyonları için ürün çeşitliliğiniz nedir, evde ve yolculuk sırasında hem hızlı hem de güvenli şarj için hangi ekipmanlar gerekli?

Mağazamızda AC ve DC şarj istasyonları, taşınabilir istasyonlar, kablo ve adaptörler bulunmaktadır. Evde şarj etme imkanı olan elektrikli araç sahiplerine AC istasyonları; ev, iş vb. alanlarda şarj etme imkanı olan elektrikli araç sahiplerine taşınabilir şarj istasyonlarını tavsiye ederiz.

Elektrikli araç sahibi olan kullanıcılara sigorta&kasko, aracına özel kampanyalar, şarj istasyonu kurulumu gibi birçok hizmeti tek platformda barındırıyoruz.

Sunduğumuz hizmetlerin yanında EClub Türkiye, Tesla Owners Türkiye ve Togg Owners Türkiye topluluklarının yöneticiliğini üstleniyoruz.