Eğlence

Müşterilerimize istekleri doğrultusunda çözüm odaklı işlemler sunuyoruz

23 yıllık sektörel tecrübe ve bilgi birikimiyle yüzme havuzu sektöründe yenilikçi bir anlayış ile tüm işlemleri kendi bünyesi dahilinde yapan Pratik Havuz, müşteri memnuniyetini ilke edinmiş durumda. Yeni yılın ilk sayısında konuğumuz olan Pratik Havuz Firma Sahibi Yahya Erdem ile hem hizmet ve ürünlerini hem de müşterileri nezdinde markalarını farklılaştıran noktaları konuştuk.

Pratik Havuz’u tanıyabilir miyiz, hangi hizmet ve ürünlerinizi müşterilerinizle buluşturuyorsunuz?

Pratik Havuz, yüzme havuzu sektöründe 23 yıllık bir tecrübenin kurumsal hale gelmiş versiyonudur. Yüzme havuzu sektöründe yüzme havuzlarının bakım, yapım, tamirat ve dönüşüm işleriyle uğraşmaktadır. Pratik Havuz olarak yüzme havuzu sektöründe yenilikçi bir anlayışı benimsemiş bir firmayız. Çalışmalarımız referans ve müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma prensibine dayalıdır. Yüzme havuzu konusunda istenilen ve kullanışlı ürünlerin bayilikleri ile hizmet vermekteyiz. Yüzme havuzu piyasasında prefabrik havuz, betonarme havuz ve diğer havuz tipleriyle müşterilerimize hizmet sağlamaktayız. Havuzla alakalı tüm işlemleri kendi bünyemizde yapmakta ve müşterilerimize sorunsuz teslim etmekteyiz.

Havuz inşası ve tasarımında müşterilerinizin nezdinde sizi sektörde farklı kılarak tercih edilirliğinizi artıran faktörler nedir?

Sektörümüzde her bütçeye uygun projelerle müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Standart bir havuzcu değil, çözüm odaklı ve geniş bir yelpazeyle hizmet veren bir firmayız. Kullanım olarak ve daha sonra oluşabilecek her türlü detayı müşterilerimizle paylaşmaktayız ve proje sonrasında da sürekli irtibat halindeyiz. Havuz konusunda müşterilerimize sadece yüzme kısmını bıraktığımız için tercih noktasında öne çıkmaktayız. Pratik Havuz olarak müşterilerimize standart bir kalıpta hizmet vermiyoruz. Müşterilerimize istekleri doğrultusunda çözüm odaklı sonuç verecek işlemler sunuyoruz. 23 yıllık tecrübemizle sorunları daha oluşmadan belirleme, oluşabilecek sorunları önceden görebilme yeteneğimizle müşterilerimize hizmet veriyoruz ve vermeye devam edeceğiz.