AVM

Hande Concept Event, özgün tasarımcıları AVM ziyaretçileriyle buluşturuyor

AVM’leri bulundukları lokasyonda yalnızca alışveriş yapılan yerler olarak değil, aynı zamanda eğlence ve cazibe merkezleri konumuna dönüştürmek için birbirinden farklı konseptlerle etkinlikler düzenleyen Hande Concept Event, AVM ziyaretçileriyle kısa dönemli projelerle uzun soluklu ve kalıcı iletişim kurarak AVM lehine katma değer sağlıyor. Küçük, özgün tasarımcıları ve üreticileri organize perakendenin en sağlam kalesi olan AVM ortamında müşteriyle buluşturan Hande Concept Event adına markanın Kurucusu ve Başkanı Hande Akagündüz ve Genel Müdürü Arzu Akagündüz ile bir araya geldiğimiz yılın ilk sayısında AVM ziyaretçilerinin deneyimlerini daha özgün kılacak yenilikleri dinledik.

Bulunduğu lokasyonda bir cazibe merkezi konumunda bulunan AVM’lerde uzun yıllardır çeşitli konseptlerde etkinlikler düzenleyen Hande Concept Event olarak, AVM’lere nasıl bir değer kattınız?

Hande Concept Event olarak, çalışmış olduğumuz AVM’leri bulunduğu lokasyonda sadece alışveriş yerleri değil, aynı zamanda eğlence ve cazibe merkezleri haline dönüştürmek için öncelikle kapsamlı bir pazar analizi yaparak, her AVM’nin benzersiz özelliklerini göz önüne çıkartacak çalışmalar yapıyoruz. Sonrasında her AVM’nin ruhunu ve beklentilerini anlayarak, özel olarak hazırlanmış etkinlik konseptleri ile ziyaretçilere unutulmaz bir deneyim sunuyoruz. Ayrıca, etkinliklerimiz kiracıların müşteri trafiğini artırarak onlara da doğrudan fayda sağlıyor. AVM yöneticilerine ise daha canlı, dinamik ve rekabetçi bir ortam sunmalarına yardımcı oluyoruz.

Hande Concept Event’in Türkiye’de bir ilki temsil eden konseptleriyle birlikte, ziyaretçilere alışveriş deneyimlerini daha çok kişiye özgü kılacak ne tür yenilikler bizleri bekliyor?

Hande Concept Event olarak, sadece izleyen değil, katılan bir deneyim sunarak alışverişin sınırlarını zorlamayı hedefliyoruz. Türkiye’de bir ilki temsil etmekten gurur duyuyoruz. Gelecekteki etkinliklerimizde, daha geniş kitlelere hitap etmek ve alışveriş deneyimlerini daha kişiselleştirilmiş hale getirmek için çeşitli yenilikler planlıyoruz. Bu yeniliklerarasında dijital etkileşimleri artırmak, özel alışveriş avantajları sunmak, katılımcılara özel deneme fırsatları ve sürpriz hediyeler gibi öğeler bulunacak. Ayrıca, farklı kültürleri bir araya getiren tematik etkinliklerle ziyaretçilere unutulmaz anlar yaşatmayı planlıyoruz.

Son olarak eklemek istedikleriniz nelerdir?

Hande Concept Event olarak, işimizi tutkuyla yapıyor ve her etkinliğimizde ziyaretçilerin, kiracıların ve AVM yöneticilerinin beklentilerini aşmaya odaklanıyoruz. Ziyaretçilerimize, kiracılarımıza ve AVM yöneticilerine değerli deneyimler sunma konusundaki kararlılığımızı sürdürmeye devam ediyoruz. Tutku, yaratıcılık ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımızla AVM’lerimizi daha canlı ve etkileyici hale getiriyoruz. Bize destek olan herkese teşekkür ederiz. Gelecekte de sınırları zorlayan etkinliklerimizle karşınızda olmayı sabırsızlıkla bekliyoruz.