Eğlence

Ayrıcalıklı eğlence konseptimizle, çocuklar aileleriyle keyifli vakit geçiriyor

Ahtapot Eğlence Merkezi Yönetim Kurulu Başkanı Baki Oğuzhan Dal ile bir araya geldiğimiz yeni yılın ilk sayısında kapalı alan lunapark konseptlerini hayata geçirmelerindeki faktörleri ve hem ebeveynlerin hem de çocuklarının bu konsepte gösterdiği ilgi üzerine keyifli bir söyleşi gerçekleştirdik.

Ahtapot Eğlence Merkezi olarak kapalı alanda lunapark konseptinizi hayata geçirmekteki amacınız neydi, minik misafirleriniz tarafından gösterilen ilgiden bahseder misiniz?

Ahtapot Eğlence Merkezi’nin kapalı alanda lunapark konseptini hayata geçirmesindeki en önemli sebep, tabii ki çocuklarımızı mutlu etmek. Eğlence konseptimizin ayrıcalıklı olması, çocukların aileleri ile birlikte hoşça vakit geçirmeleri üzerinden planlanmıştır. Bu bağlamda ekranlı simülasyon makinaların olmaması da çocukların evlerinde veya ellerindeki ekran bağımlılığından da uzaklaşmasına katkı sağlamakta. Kapalı alan lunapark konsepti, dört mevsim gelen misafirlerimizin keyif aldığı ve hava şartlarından etkilenmeden eğlenebilmeleri üzerine planlanmıştır. Projemiz her gün yeni misafirleriyle hedeflenen ziyaretçi sayısına ulaşmaya başlamıştır. Mağazamızı ziyarete gelen çocuklar ve ebeveynleri mağazamızdan memnun ayrılmaktadırlar.

Bu lunapark alanında yer verdiğiniz ekipmanların teknik ve güvenlik özelliklerinden söz eder misiniz?

Lunapark alanında yer verdiğimiz ürünlerin hepsi aile konseptindedir. Aile konseptimizden kısaca bahsetmek gerekirse; mağazamıza gelen çocuklar ve aileleriyle beraber sıkılmadan, ürünleri beraber kullanabilmesidir. Mağazamızda bulunan ürünler ayrıcalıklı ve kendi kategorisinde farklı ürünler olmasını tercih ederek projemizde yer ayırdık. Ürünlerimiz güvenlikli ve periyodik bakımı makine mühendisleri tarafında program dahilinde kontrolleri yapılmaktadır. Ürünlerimizin her hangi birinde emniyet ve güvenlik risk tespiti olması durumunda ürün kapatılarak gerekli bakımları ve teknik problem çözülmeden hizmete açılmaz. Önceliğimiz emniyet ve güvenlik.