Eğlence

2024’te de standartların dışına çıkan modeller üreteceğiz

Ozzyy Eğlence Dünyası Yönetim Kurulu Başkanı Baki Oğuzhan Dal’ı ağırladığımız yeni yılın ilk sayısında Dal, üretimini gerçekleştirdikleri ürünlerin özelliklerini ve kullanım alanlarını sıralarken; yeni yılda da standartların dışına çıkan veya mağazanın dekorasyonuyla örtüşen modeller üzerine çalışmalarını sürdüreceklerini anlattı.

Ozzyy Eğlence Dünyası bünyesinde bulunan büyük, aile ve çocuk ekipmanlarının özelliklerinden bahseder misiniz, bu ürünlerinizin kullanım alanları nereler?

Ozzyy Eğlence Dünyası, eğlence sektöründe farklı bir hizmet sunmaktadır. Sizi farklı yapan nedir diye sorarsanız; kapalı alanda lunapark eğlence hizmetini sunan ilk firma biziz diyebilirim. Özellikle kış aylarında, soğuk hava koşullarına rağmen çocuklarımızın en güvenilir ve en eğlenceli şekilde vakit geçirmeleri için elimizden gelen en hizmeti sunmaktayız. Ozzyy Eğlence Parkları bünyesinde bulunan büyük aile ve çocuk ekipmanları kendi imalatımız olup, ürünlerimizin satış sonrasında teknik ekip ve yedek parça desteği sağlamaktayız. İmalatını gerçekleştirdiğimiz ürünler açık ve kapalı alanlarda kullanılmaya uygun olarak tasarlanmıştır. Üretimini gerçekleştirdiğimiz ürünler ailelerin bir arada vakit geçirip eğlenebildiği ürünlerdir. AVM’lerde duruma bakıldığında, son yıllarda kapalı alanlarda bulunan eğlence merkezleri popüler oldu. Kapalı alanda çekim gücünü artırmak için lunapark ürünlerinin güvenle kullanılabilmesi adına tasarımı ve ölçüyü dikkate alarak üretim yapmaktayız.

Ürünlerimiz mekanik ve güvenli olmakla beraber, kendi eğitimli ve nitelikli kadromuz tarafından üretilmektedir. Özellikle 6 yaş ve üzeri çocuklara hitap eden oyuncak portföyümüz bulunmaktadır. Gelişen ve değişen global dünyaya uyum sağlayan üretimde teknolojinin ön planda bulunduğu oyuncaklarımız kalite belgesi ile onaylanmaktadır.

Yeni yılda da üretimini yaptığımız ürünler standartların dışına çıkan veya mağazanın dekorasyonu ile örtüşen modeller olacaktır. 2024 yılında yeni ürünlerimizle hizmet vermeye devam edeceğiz.

Büyümekte olan ülkemizin büyüyen önemli sektörlerinden birinde yer almaktayız.