Ürün ve Hizmet

Kişiye uygun hizmetlerimizle insanlara kendilerini özel hissettiriyoruz

Franchise sistemine dahil olarak doğru yer ve zamanda, yeterli eğitim ve donanıma sahip olan kişilerle büyümeyi hedeflediklerini belirten Zeynep Çelebioğlu Güzellik Merkezi Kurucusu Zeynep Çelebioğlu’nu Ekim sayımızda dergimizde ağırladık.

Zeynep Çelebioğlu Güzellik Merkezi olarak müşterilerinize en kaliteli hizmetleri vermektesiniz. Bulunduğunuz sektörde sizi rakiplerinizden ayıran özelliklerinizden bahseder misiniz?

Her kadın ve her erkek özeldir. Kişilerin saçı, tırnağı ve cildi özel, tıpkı parmak izi gibi. Bu yüzden insanlara fabrikasyon hizmet veremezsiniz. Her insanın özel olduğunu hissetmek ve hissettirmek için Zeynep Çelebioğlu Güzellik Merkezi olarak kişiye uygun hizmetler veriyoruz. Kalite, hijyen ve kişiye uygun işlem uygulamak bizim için olmazsa olmazdır.

Franchise sistemine dahil olmak istediğinizi biliyoruz. Bu sisteme dahil olmak istemenizdeki en büyük etkenler nelerdir, uzun vadede yatırımlarınız ne doğrultuda olacak?

Franchise modeline dahil olmak tabii ki bizim de büyümek ve bu sektörü daha kaliteli bir noktaya taşımak adına en büyük hedeflerimizden birisidir. Ancak bunu doğru kişilerle, doğru yer ve zamanda, yeterli eğitim ve donanıma sahip olan kişilerle yapmayı hedefliyoruz. Çünkü her yerde güzellik salonları var ama doğru ve kaliteli hizmeti bulmak her zaman kolay olmuyor.

Zeynep Çelebioğlu Güzellik Merkezi olarak bilgimiz, kalitemiz ve tabii ki donanımlı ekip arkadaşlarımız ile yeni nesil cihazlarımızla fark yaratarak; yeni salonlarımızı eğitim, cihaz ve ürünlerle destekleyerek marka çatımız altında çalışma arkadaşlarımızı oluşturacağız.

Sosyal medya kanallarının önem arz ettiği bu dönemde sizlerin alacağı iletişim aksiyonları neler olacak? Sosyal medyanın bütün platformlarında varız. Sosyal medyanın gücünü bizim gücümüzle birleştirerek hedef kitleye ulaşmak ve kendi alanında güzellikle alakalı Zeynep Çelebioğlu Güzellik Merkezi’nin tek olması ve diğer salonlara örnek teşkil etmek tek hedefimiz.

Son olarak eklemek istedikleriniz nelerdir?

Kalite hiçbir zaman tesadüf değildir. Bilgi paylaşıldıkça çoğalır.