Eğlence

IAAPA EXPO EUROPE’da sektördeki yenilikler sunuldu

Eğlence sektörünün oskarı olarak bilinen Avusturya Viyana’da düzenlenen IAAPA Expo Europe Fuarı, 25-28 Eylül tarihleri arasında eğlence sektörü temsilcileri ve meraklılarını ağırladı. Fuara Türkiye’den katılım sağlayan eğlence sektörü temsilcileri fuara ilişkin görüşlerini Ekim sayımızda Mall Report okurlarıyla paylaştı.

Tureks Uluslararası Fuarcılık Genel Müdürü Nergis Aslan: Fuarda yer aldığımız ve ülkemizde düzenlenen organizasyonumuzu bu büyük etkinlikte temsil ettiğimiz için onur ve mutluluk duyuyoruz. Türkiye de alanında tek sektörel fuar olma özelliğine sahip olan ATRAX, ziyaretçilerin yoğun ilgisi ile karşılaştı. Uluslararası çalışmalarda öne çıkmak, eğlence sektörünün kalbinin attığı platformlarda yer almak, marka değerimizi artırırken, sektörün yeniliklerini de yakından takip etmemizi sağlıyor. Bu sayede daha fazla üretici ve ziyaretçi ile tanışarak ülkemize davet edebiliyoruz.3 gün boyunca standımıza gösterilen yoğun ilgiden dolayı ziyaretçilerimize teşekkür ediyoruz.

Bursapark Çocuk Oyun Grupları Kurucu Ortağı Fatih Belki: IAAPA sektörün Avrupa’daki en büyük fuarı. Firmamızı global anlamda tanıtmak ve marka değerini artırmak amacıyla sürekli bu fuarda yerimizi alıyoruz. Eğlence sektörü firmalarının bir araya gelip bilgi alışverişinde bulunması çok önemli. Ayrıca Avrupa’daki müşterilerimize güven ve kaliteyi sunmak, biz Türk üretici firmalar için büyük önem arz ediyor. Global pazarın ülkemizde büyüdüğü bu son zamanlarda sektörümüzün bu pazardaki yerini alması ve büyümesi bu fuarlara katılımın yoğun olmasıyla doğru orantılıdır. Özellikle Avrupa pazarı ülkemizin konumu itibariyle çok önemli. Ülkemiz gerek lojistik gerek teknik servis ve ulaşılabilirlik anlamında Avrupa için önemli bir tedarik merkezi haline getirilmelidir. ,

DOF Robotics Sales&Marketing Director Özgür Küçükateş: IAAPA Expo Europe gibi uluslararası etkinliklere katılmak, markamıza ve eğlence sektörüne büyük katkılar sağlamaktadır. Bu tür etkinlikler, sektör liderleri, potansiyel müşteriler ve iş ortaklarıyla bir araya gelmemizi sağlayarak işimizi büyütmek ve geliştirmek için önemli fırsatlar sunar. IAAPA Expo Europe gibi etkinlikler ayrıca sektördeki son trendleri ve yenilikleri takip etmek için harika bir fırsat sunar. Diğer katılımcılarla bilgi ve deneyim paylaşımında bulunarak sektördeki gelişmeleri daha yakından takip edebiliriz. Bu da işimizi daha rekabetçi ve güncel tutmamıza yardımcı olur. Sonuç olarak, IAAPA Expo Europe gibi etkinliklere katılmak, markamızın görünürlüğünü artırmak, yeni iş fırsatları yaratmak ve sektördeki gelişmeleri takip etmek için çok önemli bir fırsat sunar. Bu tür etkinlikler, markamızın büyümesine ve sektördeki liderliğimize katkıda bulunur.

Kılıç Lunapark ve Eğlence Yerleri İhracat Müdürü Abdurrahim Bulunmaz: Halihazırda var olan müşterilerimiz ile görüştük, önerilerini ve eleştirilerini dinledik. Kendimizi geliştirmek adına müşterilerle istişarede bulunduk. Ayrıca portföyümüze yeni müşteriler ekledik bizi tanımayan firmalara kendimizi tanıtma imkanına ulaştık. Bizim için gerçekten çok faydalı bir fuar oldu.