Öne Çıkanlar Ürün ve Hizmet

TEPE HAYAT EKİBİ’NİN ÜSTÜN BAŞARISI ULUSLARARASI ÖDÜLLE TAÇLANDI

İşletmelerin başarılarını ödüllendirmek adına hazırlanan küresel ödül programı Stevie Ödülleri 2023’ün kazananları belli oldu. Türkiye’de 30 yıllık tecrübesiyle özel güvenlik sektöründe hizmet veren Tepe Savunma ve Güvenlik, 2022 yılının Kasım ayında hayata geçirdiği Tepe Hayat Ekibi ile Uluslararası İş Ödülleri kategorisinde Gümüş Stevie Ödülü almaya hak kazandı. Tepe Savunma ve Güvenlik Genel Müdürü Ünal Bay, “Sahada yer alan personel sayımızı da göz önünde bulundurarak, gönüllülük esasına dayalı bir ekip oluşturduk. Böylece çevre konularında, toplumsal farkındalığa katkı sunabilmeyi amaçladık. Çalışmalarımız sonucunda, küresel bir platform tarafından ödüllendirilmek çok gurur verici. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da özel güvenlik hizmeti sunma misyonumuzu artıracağız.” dedi

Özel güvenlik sektöründe 30 yıllık tecrübesi ve 16 bini aşkın personeliyle hizmet veren Tepe Savunma ve Güvenlik, 2022 yılının Kasım ayında hayata geçirdiği Tepe Hayat Ekibi ile Uluslararası İş Ödülleri kategorisinde Yılın Kurumsal Sosyal Sorumluluk Programı dâhilinde Gümüş Stevie ödülü almaya hak kazandı. Kazananlar, 13 Ekim’de İtalya’nın Roma kentinde düzenlenecek etkinlikte ödüllerini alabilecek.

Tepe Hayat Ekibi daha da güçlenecek

Bu prestijli ödülün sahibi oldukları için gurur duyduklarını ifade eden Tepe Savunma ve Güvenlik Genel Müdürü Ünal Bay, “Tepe Hayat Ekibimizi, AFAD ve AKUT iş birliği ile hayata geçirdik. Sahada hizmet veren personel sayımızı göz önünde bulundurduk ve toplumsal farkındalık kazandırmayı amaçladık. Çalışanlarımız; afet ve acil durum konuları, arama kurtarma, ilkyardım ve farklı afet durumlarının ortaya çıkmasına sebep olabilecek tüm olası afet ve iklim sorunları gibi eğitimleri alarak sertifikalı AFAD gönüllüsü oldular. Ülkemiz, 6 Şubat’ta çok zor bir güne uyandı. Merkez üssü Kahramanmaraş olan ve 10 ili etkileyen depremler sonrasında Tepe Hayat Ekibimiz, yetişmiş insan gücü ihtiyacının karşılanmasına yönelik olarak, çok kısa bir sürede deprem bölgelerine ulaşarak arama-kurtarma ekiplere yardımcı oldular. En büyük ödül aslında bir kişiye dahi olsa yardımcı olabilmek. Ama böyle güzel bir ekiple adımızı dünyaya duyurup farkındalık oluşturmak da çok değerli. Ekibimde yer alan tüm gönüllü çalışanlarımıza katkıları ve özverileri için teşekkür ediyorum. Tepe Hayat Ekibi’ni güçlendirerek daha da büyük başarılara imza atacağız.” diye konuştu.