Uncategorized

SD DÖNER’İN HEDEFİ, YENİ NESİL İŞLETME VİZYONUYLA TÜRKİYE GENELİ ŞUBELEŞMEK

Markalaşma serüvenine 2010 yılında başlayan SD Döner, benimsediği yatırımcıya ve müşteriye fayda odaklı yaklaşımıyla büyümesini sürdürüyor. SD Döner Genel Koordinatörü İlhami Bulut’u ağırladığımız Ağustos sayımızda büyüme stratejilerini ve yatırımcılara sağladıkları avantajları konuştuk.

Döner ülkemizin vazgeçilmez bir lezzeti. SD Döner olarak sektörde büyümenizi hızla sürdürüyorsunuz. Doğru büyüme stratejinizden bahseder misiniz?

“Farkı Tadında” iddiasıyla hizmet veren SD Döner, uzun yıllara dayanan bilgi ve tecrübesi ile gıda sektöründe kendinden bahsettirmeyi başarmış bir markadır. Temiz, kaliteli ve sağlıklı ürün yelpazesi ile her geçen gün büyümeyi daha da keyifli hale getirmeyi vadeden SD Döner olarak, markalaşma yolunda kalitemizden ödün vermeden adımlarımızı emin şekilde atarak ilerliyor ve şube yatırımlarımızı artırarak Türkiye geneli şubeleşmeyi hedefliyoruz. İlk olarak 2010 yılında Cadde Konsepti ile Kahramanmaraş Cadde’de, ardından 2016 yılında Kahramanmaraş Kampüs ile üniversitede faaliyetlerimize başladık. Çarşı ve Kampüs işletmelerimizde edindiğimiz tecrübe ve elde ettiğimiz başarı bizleri daha da cesaretlendirdi. Bu hedefler doğrultusunda Kahramanmaraş Bin Evler, Sakarya-Bağlar Caddesi, Tekerek, Pazarcık, Adana ve Kayseri şubelerimizle her geçen gün büyümeye devam ettik. Müşteri memnuniyetinin kıymetini bilen SD Döner; güler yüzlü personeli, titiz çalışma prensibi ve sahip olduğu lezzet seçenekleri ile müşterilerine güvenilir hizmet sunarak yatırımcı ve müşteri odaklı fayda sağlamaya devam edecektir.

Her sektörde olduğu gibi gıda sektöründe de güven oldukça önemli. Sizler müşterinize ve yatırımcılarınıza bu yönde neler sağlamaktasınız?

Öncelikle, yatırımcı ve müşteriye fayda odaklı yaklaşım bizim için son derece önemli. Yeni nesil işletme vizyonuna sahip olan SD Döner markamızdan franchise alındığı andan itibaren yatırımcımızın tüm süreçlerinde beraber ilerliyoruz. Her zaman insanların önceliği olan gıda sektöründe, yatırımcımızın konumunu belirliyor ve her koşulda hizmet sağlamayı ilke ediniyoruz. Ülkemizin her bir noktasında lezzeti ile var olunması gerektiğine inandığımız SD Döner “hep birlikte başaracağız, hep birlikte kazanacağız” inancı ile yatırımcımızı kazanmaya davet ediyor. Dünün, yarının ve geleceğin sektörü gıda sektöründe SD Döner avantajları ile yarımcılarımız kolayca işletme sahibi olabilirler. SD Döner işletme politikaları ile yatırımcıların karşılaşabileceği risk ve işletmecilik sorunları minimize edilmektedir. Severek tüketilen SD Döner’i sağlıklı ve hijyen koşulları altında pratik bir şekilde hazırlayıp sunmak dikkat ettiğimiz bir husustur. Ürünlerimizde asla katkı maddeleri bulundurmuyoruz. Kendimize has sosumuz ve reçetemizle farkı hissettiriyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı, güler yüzlü personelimizle özel tasarım mimari konsepti bulunan şubelerimizde müşterilerimize şık ve konforlu bir alan sunuyoruz.

Günümüz ekonomisini de göz önüne alırsak orta ve uzun vadedeki yatırım hedefleriniz ne yönde şekillenecek?

SD Döner olarak hedefleri asla bitmeyen bir yolculuğumuz var. Orta vadede şube ağını oluşturmak en öncelikli hedefimizdir. Türkiye’nin birçok bölgesinde adımızdan bahsettirmek ve yatırımcı/müşteri memnuniyetini sağlamak istiyoruz. Uzun vadede kendi ekosistemimizi oluşturup kendi kendine yetebilen bir gıda kompleksi kurma fikrinden vazgeçemiyoruz. Şu an şubemizde müşterilerimize ikram ettiğimiz lavaşları kendimiz üretiyoruz. Diğer gıda ürünlerini de kendi bünyemizde üreterek, şubelerimize tedarik ağını oluşturmak istiyoruz.