Uncategorized

YATIRIMCILARIMIZA İŞ ORTAĞIMIZ OLARAK YAKLAŞIYORUZ

2022 yılında franchise modeliyle büyüme stratejisine başlamış olan Best of Dürüm, 2023 yılının geri kalanında da emin adımlara büyümesine devam edecek. Ağustos sayımızda Best of Dürüm Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Çam ile keyifli bir röportaj gerçekleştirdik.

Döner ülkemizin vazgeçilmez bir lezzeti. Döner sektörünün hızlı büyüyen markası Best of Dürüm olarak doğru büyüme stratejinizden bahseder misiniz, bayi sayılarını ve franchise sisteminiz nedir?

Gıda ve fast food sektöründe yenilikçilik anlayışıyla hizmet veren Best of Dürüm 2013 yılında Çorum’da kuruldu. Uzun yıllardır sektörde edindiğimiz bilgi ve tecrübelerimizi sizlerle paylaşmaktan onur duymaktayız. Best of Dürüm, franchise modeliyle büyüme stratejisine 2022 yılında başlamıştır. Şu an da 4 şubemiz bulunmaktadır. Amacımız iş ortaklarımız ile karşılıklı güven ortamında ticari ortaklığımızı oluşturup saygın, itibarlı ve kârlı bir iş ile ticari ilişkilerimizi uzun yıllar devam ettirmektir. Best of Dürüm, sektördeki tüm yenilikleri takip ederek çatısı altında toplamış ve yaptığı çalışmalarla meslektaşlarımıza yüksek kalite standartlarında hizmet örneği olmayı başarmıştır.

2023 yılının ilk yarısını geride bıraktık. Okuyucularımız için bünyeniz dahilinde ilk yarı değerlendirmesinde bulunur musunuz, orta ve uzun vadede hedefleriniz nelerdir?

2023 yılında ülke olarak ciddi ekonomik sorunlar yaşadık ve yaşamaya devam ediyoruz. Bu süreçte hiçbir Best of şubesi ciddi olarak etkilenmedi. Çünkü her Best of şubesi için operasyon ekiplerimiz pazarlama süreçlerinden finansal süreçlere kadar ciddi bir çalışma gerçekleştirdi. Bu nedenle 2023 yılında daralan sektörde bizler büyümeyi başardık. 2023’ün geri kalanında ve 2024 yılında sistemli bir şekilde büyümeye devam edeceğiz. 2023’ün ikinci yarısında çalışmalarımızı sürdürerek sektöre ve yatırımcılarımıza katkı sağlamayı planlıyoruz.

Her sektörde olduğu gibi gıda sektöründe de güven oldukça önemli. Sizler müşterinize ve yatırımcılarınıza bu yönden neler sağlamaktasınız?

Best of Dürüm sektörün en iyi hizmetini sunma amacı ile kurulmuştur. Tecrübeli operasyon ekibimiz, yapmış oldukları şube ziyaretleri ile tüm ihtiyaçlara ivedi çözüm bulmaktadır. Departmanlarımız sürekli gelişen ürün yelpazemizi ve temelinde yüksek hizmet standartları ile en iyi şekilde yönetip tüm çalışma arkadaşlarımıza bu bilgileri aktarmak için sürekli sizlerle çalışmaktadır. Ürünlerimizin tamamı güvenilir, dünya standartlarına uygun üretim yapan tedarikçilerimizden oluşmaktadır. Ayrıca profesyonel pazarlama yönetimiyle sürekli olarak desteklenen kurumsal iletişim alt yapısından faydalanma imkânı ve uzaktan erişim-takip sistemi ile hızlı, anlık raporlama imkânı sunmaktayız. Profesyonel danışmanlarımız her daim şubelerimizin yanındadır. Güçlü operasyonel yapımız sayesinde yatırımcılarımız maksimum 12 ayda yatırımlarını geri kazanabilir.

Son olarak eklemek istedikleriniz nelerdir?

Best of Dürüm ekibi olarak yatırımcılarımıza iş ortağımız yaklaşımıyla yaklaşıyoruz. Amacımız, yatırımcılarımız kazansın ve Best of Dürüm ailesi emin adımlarla büyüsün. Bu nedenle uzman franchise danışmanlarımız size yardımcı olmaktan mutluluk duyar.