Öne Çıkanlar Ürün ve Hizmet

KALE’DEN ŞIKLIĞI VE GÜVENLİĞİ BİR ARADA SUNAN SİLİNDİR

Kale Kilit, her geçen gün değişen teknolojinin ışığında geliştirdiği inovatif ürünleriyle güvenlik açıklarının önüne geçmeye devam ediyor. Güvenliğin sağlandığı ilk nokta olan silindirler kapıların dayanıklılığı için önemli bir etken. Yüksek güvenlik duvarı ören emniyet kartlı 164 BTS Bilyalı Tuzaklı Silindir, kötü niyetli kişileri kapıda engelliyor. Hırsızlık girişimlerinde silindir tuzak kısmından kırılıyor ve daha fazla ilerlenmesini önlüyor. Silindir, kırılmasına rağmen hala gövdesini muhafaza ettiği için ev sahiplerine kapısını yine anahtarla açabilme olanağı sunuyor. Kuvvetli darbelere karşı üst düzey koruma sağlayan yeni ürün, antrasit rengiyle dekorasyona önem verenlerin gözdesi olmaya aday.

Evlere, ofislere ve otellere üst düzey güvenlik çözümleri sağlamak için inovatif ürünler geliştiren Kale Kilit; emniyet kartlı, antrasit renkli 164 BTS Bilyalı Tuzaklı Silindir’i tüketiciler ile buluşturuyor. Güvenliğin yanı sıra ürünlerine estetiği de ekleyerek inovasyonu bir üst seviyeye taşıyan marka, antrasit renge sahip bu yeni silindiri ile şıklık arayanların da tercihi oluyor.

Kötü niyetli kişileri kapıda engelliyor

Kale Kilit 164 BTS Bilyalı Tuzaklı Silindir, tuzaklı olması sayesinde kötü niyetli kişilerin girişimlerini engelliyor. Anahtar harici kapı açma girişimlerinde, tuzaklı bölüm kırılarak daha fazla açılmaya çalışılmasını önlüyor. Bu sayede yabancıların yaşam alanlarına girmesi engellendiği gibi evde yaşayanların fiziksel ve psikolojik bir zarara uğraması da önlenmiş oluyor. Öte yandan silindir yalnızca tuzak kısmından kırıldığı için kilit kullanılabilir halde oluyor ve ev sahipleri silindiri değiştirene kadar evlerine anahtarlarıyla girebiliyor.

Kuvvetli darbelere karşı üst düzey koruma sağlıyor

Yüksek güvenlikli 164 BTS Bilyalı Tuzaklı Silindir, gövdesinde bulunan, delinmeye karşı iki adet çelik pim takviyesi ve tuzağı sayesinde kuvvetli darbelere karşı üst düzey koruma sağlıyor. Aşınmalara karşı dayanıklı plastik başlıklı anahtarlara sahip olan Kale Kilit 164 BTS Bilyalı Tuzaklı Silindir, güvenlik kartı sayesinde anahtarların izinsiz çoğaltılmasına izin vermiyor.