AVM Öne Çıkanlar

M1 ADANA, GÜNCEL TRENDLERİ TAKİP EDEREK KENDİNİ YENİLEDİ

Güncel trendleri ve pandemi sonrası değişen tüketici ihtiyaçlarını birebir takip ederek hem değişen dünyada hem de yeni normale göre kendini yenileyerek dijital trendlere ve tüketici beklentilerine göre hizmetlerine yön veren M1 Adana Alışveriş Merkezi adına AVM Müdürü Yalçın Öz ile Haziran sayımızda bir araya geldik.

Alışverişi eğlence ile bir arada sunan M1 Adana Alışveriş Merkezi olarak 2023 yılının ilk çeyreğindeki ciro hacminiz ve ziyaretçi oranlarınız konusunda okurlarımızı bilgilendirir misiniz, güncel kiralanabilir alan ve doluluk oranlarınız nedir?

M1 Adana Alışveriş Merkezi kurulduğu günden bu yana Adana ve tüm bölgedeki farklı beğeni ve ihtiyaçlara cevap veren bir alışveriş merkezi olma özelliğini sürdürmektedir. Alışveriş trendlerinde olduğu kadar bölgenin sosyal yaşamında yer alan sosyal, kültürel, sanatsal etkinlikleri ile yeniliklerin öncüsüdür ve bu konudaki yerini korumaktadır. M1 Adana olarak tüm mağazalarımız kiralanmış şekilde ziyaretçilerimize hizmet veriyoruz. Tüm bu özelliklerimizin 2023 yılı ilk çeyreğinde ciro ve ziyaretçi oranlarımızda hedeflerimizi gerçekleştirmemiz için avantaj sağladığını ve pandemi öncesi sayılarımızı geçtiğini ifade edebiliriz.

M1 Adana AVM’nin bulunduğu lokasyon itibarıyla bölgeye ve bölge halkına kültür, sanat ve ekonomik değerde katkıları konusunda neler söylersiniz?

Modern yaşama uygun olarak tasarlanan M1 Adana, ziyaretçilerine yeşilin hakim olduğu açık alanda rahat ve keyifli vakit geçirebilecekleri, su ve çocuk oyun alanları, dış mekan teraslı cafe-restoranlar ve modern alışveriş sokağı ile yeni nesil bir alışveriş merkezi olarak dikkat çekmektedir. M1 Adana Alışveriş Merkezi yıl boyunca düzenlediği kültür, sanat, spor, eğlence ve sosyal içerikli birçok organizasyon ve etkinlikleri, sosyal medyada Türkiye’de 7. sırada yer alması ile Adana ve bölgenin sosyal ve kültürel yaşamına da büyük renk katıyor. Her yaştan ziyaretçi için yıl boyunca alanında başarılı birçok müzik, tiyatro, sinema sanatçısı ve gruplar ile düzenlenen konserler, açık hava sinemaları, spor etkinlikleri, çocuk tiyatroları, gösteriler, yarışmalar, söyleşiler, canlı performanslar 7’den 70’e herkesin ilgi odağı oluyor. M1 Adana bünyesindeki 8.800 m2’lik alana sahip modern Paribu Cineverse Sinemaları, Goldpark gibi kentin en büyük teknolojik eğlence merkezi, açık ve kapalı alanlardaki geniş çocuk oyun alanları ve renkli eğlence alternatifleriyle yıllardır alışverişi ziyaretçileri için benzersiz bir keyfe dönüştürüyor.

Geleneksel alışveriş merkezi anlayışının ötesine geçmek adına M1 Adana AVM olarak bünyenizde geliştirdiğiniz yenilik ve yatırımlarınız neler oldu?

M1 Adana AVM, Adana ve tüm bölgedeki farklı beğeni ve ihtiyaçlara cevap veren bir alışveriş merkezi olma özelliğini taşımaktadır. Açık alanda alışveriş imkânı, yatay mimarinin sağladığı ferah yapı, geniş koridorlar, yüksek tavan, güvenli ve sağlıklı alışveriş ortamı, mağaza karmasındaki çeşitliliği ile bölgedeki yerini sağlamlaştırmıştır. M1 Adana olarak güncel trendleri ve pandemi sonrası değişen tüketici ihtiyaçlarını birebir takip ederek hem değişen dünyada hem de yeni normale göre kendimizi yenileyerek dijital trendlere ve tüketici beklentilerine kendimizi uyarladık ve güncelledik. M1 Adana Alışveriş Merkezi tüm bu özellikleri ile bölge tüketicisinin ilk tercihi olmaya devam etmektedir.