Eğlence

YENİLİKLERİMİZLE ZİYARETÇİ MEMNUNİYETİNİ ÜST SEVİYEDE TUTUYORUZ

Okko Group Yönetim Kurulu Başkanı M.Onur Karadağ ile Haziran sayımızda yaptığımız röportajda Karadağ; “İşletmelerimizden aldığımız geri dönüş ve deneyimleri tasarım, planlama ve üretim aşamalarında verimli bir şekilde kullanarak, doğru parklar ve doğru ürünler geliştiriyoruz.” diyerek kalitelerini üst seviyede tuttuklarını belirtti.

Havaların ısınmasıyla birlikte açık hava tema parklara daha yoğun ilgi gösteriliyor. Okko olarak bu yaz dönemi için macera severleri bünyenizdeki tema parklarda neler bekliyor?

Yaz aylarının gelmesiyle birlikte parklarımızı ziyaret eden müşteri sayımızda artış görülüyor. Bu nedenle parklarımızda yeni etkinlikler ve aktiviteler sunarak, misafirlerimizi memnun etme çabası içerisindeyiz. Parklarımızda aile dostu etkinlikler geliştirmeye gayret gösteriyor ve tüm ailenin katılımını sağlayacak faaliyetler sunuyoruz. Bizler de gösteriler, yarışmalar ve özel gıda etkinlikleri gibi birçok etkinlik düzenleyerek, her yaşa hitap edecek çalışmalar hazırlıyoruz. Misafirlerimiz, parkların internet sitelerini veya sosyal medya hesaplarını ziyaret ederek, hangi etkinliklerin ve aktivitelerin mevcut olduğunu öğrenebilir ve planlamamızı takip edebilirler.

Tasarım ve üretim aşamalarında sektörde Okko’yu farklılaştıran noktalar nelerdir, eğlence sektöründe tercih edilirliğinizi artıran faktörlerden bahseder misiniz?

Okko firması olarak projelendirme, imalat ve bakım hizmetlerimizin yanında işletmecilik yapan bir firmayız. Halen 5 adet parkımızla hizmet vermekteyiz. İşletmeci olmak da özellikle projelendirme ve imalat yapmış olduğumuz ürünlerle ilgili müşterilerimize direkt temasa geçebilme, ürünlerle ilgili müşterilerimizin geri dönüşlerini alabilme, park içinde yerleşim kullanım kolaylıklarını gözlemleyebilme, doğru ürün karması oluşturabilme, personel eğitim içerikleri hazırlayabilme ve bunlarla ilgili prosedürleri belirleme gibi oldukça fazla avantajlar sağlamaktadır. Dolayısıyla işletmelerimizden aldığımız geri dönüş ve deneyimleri tasarım, planlama ve üretim aşamalarında verimli bir şekilde kullanarak, doğru parklar ve doğru ürünler geliştiriyoruz.