Eğlence

ATLANTIS FUN CITY UYGULAMAMIZ, DAHA ÇOK MÜŞTERİYE ULAŞMAMIZA İMKAN SAĞLADI

Yurt içinde 9 yurt dışında ise Romanya ve Moldova’da yer alan şubeleriyle misafirlerine hizmet veren Atlantis Fun City, yeni oyun makinalarının yanı sıra alan içerisinde farklı, yaratıcı ve yenilikçi atmosferler yaratarak misafirlerinin eğlenceli vakitlerine ortak olmaya devam ediyor. Atlantis Fun City Genel Koordinatörü Sedat Dönmez ile bir araya geldiğimiz Haziran sayımızda yılın ilk çeyreğinde sergiledikleri performansı ve yeni yatırımlarını konuştuk.

Atlantis Fun City 2023 yılının ilk çeyreğinde nasıl bir performans sergiledi, yılın geri kalanında sektörde fark yaratmak adına çalışmalarınız neler olacak?

2023 yılının ilk çeyreğini değerlendirdiğimizde, oyun ve eğlence sektörü içerisinde başarılı bir süreç geçirmekteyiz. Misafirlerimizi her daim yenilikçi ve rutinden uzak bir alan içerisinde ağırlamak amacıyla mevcut şubelerimizde yenilikler yapmak için çalışıyoruz. Yeni oyun makinalarının yanı sıra alan içerisinde farklı, yaratıcı ve yenilikçi atmosferler yaratarak misafirlerimizin eğlenceli vakitlerine ortak olmaya devam ediyoruz. Bunun yanı sıra, daha çok kişiye ulaşabilmek adına hem Türkiye içinde hem de yurt dışında yeni şubeler için projeler üretiyoruz. Yurt dışındaki misafirlerimiz için Moldova’da bulunan şubemize bir yenisini daha ekleyerek ikinci şubemizin proje çalışmaları çerçevesinde alan kurulumlarımıza başlamaktayız.

Müşteri sadakatini sağlayan büyük unsurlardan biri de aplikasyonlar. Atlantis Fun City bünyesinde yer alan mobil aplikasyonla müşteri sayınızda ve cironuzda değişimler yaşandı mı, aplikasyonun markanıza katkıları neler oldu?

Şüphesiz ki bulunduğumuz dijitalleşme ve yeni medya çağında mobil uygulamalar her marka için müşteri ile bağ kurabilmek adına önemli bir araç olmaktadır. Aplikasyonlar, müşterinin marka ile arasında doğrudan bir ilişki kurabilmektedir. Atlantis Fun City uygulamamız daha çok müşteriye ulaşmamız için imkan sağlamıştır. Yaptığımız kampanyalarımız ile ilgili duyuruları aplikasyon üzerinden yaparak birebir olarak birçok müşterimize ulaşma imkanı sağlıyoruz.

Hangi lokasyonlarda Atlantis Fun City imzasıyla karşılaşıyoruz, yurt içinde ve yurt dışında yer almayı hedeflediğiniz yeni lokasyonlar hangi bölgeler olacak?

Yurt içi ve yurt dışında şubelerimiz bulunmaktadır. İstanbul’da Torium AVM, Mall Of İstanbul AVM, Arenapark AVM, Kale Center AVM, Vega İstanbul AVM, Axis AVM, Metrogarden AVM, Canpark AVM ve Kadıköy’de yer alan cadde mağazası olmak üzere toplam 9; yurt dışında ise Romanya ve Moldova’da şubelerimiz bulunmaktadır. Moldova’da yer alacak olan ikinci şubemizin kurulum çalışmaları başlamış olup, 2023 yaz ortasında misafirlerimizi ağırlamak, eğlence dolu anlarına ortak olabilmek için faaliyete geçmiş olacak. Türkiye’de ise İstanbul içinde ve farklı şehirlerde proje görüşmelerimiz ve çalışmalarımız devam etmektedir.