Eğlence Öne Çıkanlar

ERGONOMİK, ESTETİK VE YÜKSEK KALİTELİ ÜRÜNLERİMİZİ DÜNYAYA ULAŞTIRIYORUZ

29 yıllık kiosk sektöründeki tecrübesi ile çalışmalarına devam eden Zirve Dizayn, yurt dışındaki projelerinde hızlı yükselişiyle dikkat çekiyor. Zirve Dizayn Yönetim Kurulu Başkanı Enes Eğerci’yi ağırladığımız Haziran sayımızda gerçekleştirdiğimiz söyleşide Eğerci ile firma olarak hayata geçirdikleri projeleri konuştuk

Zirve Dizayn olarak yaptığınız çalışmalarda farkınızı ortaya koyan noktalar nelerdir, müşteri nezdinde tercih edilirliğinizi artıran faktörlerden söz eder misiniz?

Bizler Zirve Dizayn olarak taşınabilir mağaza standartlarında kiosk büfe üretiyoruz. Yaptığımız kiosk büfelerde montaj ve kurulum yok. Elektriği takçalıştır formunda pratik ürünlerle müşterilerimizin karşısına çıkıyoruz. Kiosk büfe üretiminde bariz farklılıklarımız olduğu için çok fazla tercih ediliyoruz. Bu farklılıklarımızda görsel tasarım, estetik ve kalite en önemli etkenlerden. 29 yıllık Zirve Dizayn geçmişinde yaptığımız anahtar teslim büyük alan uygulamalarındaki cafe-restaurant ve mağaza konseptlerini, minimal ergonomik alanlara çevirdik. Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda mutfak dolapları, satış pencereleri, dış kısımda mermer atıştırmalık alanlar, tercihe bağlı olarak otomatik panjur kepenkler, otomatik açılır-kapanır giyotin pencereler, tente modelleri, frigorifik hidrolik satış kısımları sistemi gibi birçok model isteğe bağlı olarak üretiliyor. Son olarak da geliştirdiğimiz akıllı ev sistemini tek kumandayla kiosk büfelerde kullanarak farkındalık ve kolay kullanım oluşturduk.

Müşteri portföyünüzü okurlarımız için anlatır mısınız?

Son dönemlerde müşteri portföyümüzü bireysel ve kurumsal müşterilerin yanında belediyeler de oluşturmaktadır. Belediyelerin millet bahçeleri, parklar, şehir meydanları gibi alanlarda hiçbir üretim prosesi, görüntü, ses ve iş makinası kirliliğine maruz kalmadan anlık olarak sahaya inip satışa hazır hale gelmesiyle çok tercih edilen firma grubuna giriyoruz. Pandemi ile başlayan ihracatımızda da son dönemlerde oldukça yoğun bir artış gözlemliyoruz. İhracat yaptığımız başlıca ülkelerden Avrupa, Amerika, Afrika’nın bazı bölgeleri, Balkan ülkeleri ve Arap ülkelerine satışlarımızda gözle görünür artışlarımız mevcut.

Son olarak eklemek istedikleriniz nelerdir?

Kiosk büfeler; çay-kahve, fastfood, hotdog, vitamin bar, çiçekçi, sokak lezzetleri ve döner kioskları gibi alanlarda çokça tercih edilmesiyle Türkiye ve dünyanın birçok kıta ve coğrafyasına girdi. Kiosklar aynı zamanda estetik ve şık tasarımlarıyla göz doldururken, birçok alanda da pratikliği ile ayrıca tercih edilmeye başlandı. Taksi duraklarından çiçekçilere ve hediyelik dükkanlara kadar birçok alanda görmeye başladık. Kiosk dünyası, Zirve Dizayn çatısı altında hizmet etmeye devam ediyor.