Öne Çıkanlar Perakende

MÜŞTERİLERİMİZE ÖZEL BİRALIŞVERİŞ DENEYİMİ SUNUYORUZ

Yaz aylarının yaklaşması ile birlikte Sansiro’nun yaza özel yeni koleksiyonu Allure, Noova ve Glamour parfümleri yazın trend kokuları arasında yerini alıyor. Sansiro Parfüm adına Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Benli ile Haziran sayımızda bir araya geldik.

Sansiro olarak Türkiye genelindeki yatırımlarınız ve mağaza konseptleriniz hakkında okuyucularımızı bilgilendirir misiniz?

Sansiro Parfüm olarak Türkiye genelinde 70’ten fazla mağazamız bulunmaktadır. Mağazalarımızda, modern ve şıklığı buluşturan dekorasyonumuz ile müşterilerimize özel bir alışveriş deneyimi sunuyoruz. Mağazalarımızı yanında, ayrıca online platformlarımız üzerinden de müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz.

Yaz mevsiminin yaklaştığını gittikçe hissediyoruz. Bu konu bağlamında yeni koleksiyonlarınızdan söz eder misiniz, bu yazın trend kokuları neler olacak?

Yaza özel, yeni koleksiyonlarımız arasında Allure, Noova ve Glamour parfümlerimiz yer alıyor. Ferah ve canlı kokuların ön planda yer aldığı koleksiyonlarımızda, taze meyve, çiçek ve narenciye notaları öne çıkıyor. Bu notaların yanında; bergamot, limon, portakal çiçeği, yasemin, frezya, gül ve vanilya gibi notalar da yer alıyor. Bu notalara sahip olan White Heaven, Burning Sunset, K-121, K-257 ve Ivy gibi etkileyici kokularımızın da yazın trend kokuları arasında yer alabileceğini düşünüyoruz.

Online kanallarınızın size ve müşterilerinize kattığı avantajlar nelerdir?

Çevrimiçi kanallarımız, hızlı ve kolay bir alışveriş deneyimi sunmanın yanı sıra, daha geniş bir ürün yelpazesi sunmamıza da olanak sağlıyor. Ayrıca, online alışverişlerde bulabileceğiniz özel indirimler ve kampanyalar da sunuyoruz. Online platformlarımızda yer alan ürün yorumları, servis ürünleri hakkında daha fazla bilgi sahibi olmalarına yardımcı oluyor.