Uncategorized

YÜKSEK KÂR MARJI VE SÜRDÜRÜLEBİLİRLEZZET ATEŞ DÖNER’DE

Ateş Döner Firma Sahibi Güngör Göktepe ile Mayıs sayımızda bir araya geldik. Franchise sistemiyle büyümelerini gerçekleştirdiklerini ifade eden Göktepe; Ateş Döner ailesine katılacak yeni yatırımcılardan franchise bedeli almayıp, yıl sonuna kadar ciro primi faturası kesmeyeceklerini belirtti.

Ateş Döner’in halihazırda Türkiye genelinde kaç şubesi bulunuyor, bunların kaçı franchise sistemiyle müşterilerinizle buluşuyor?

Ateş Döner markamızın 8’i franchise olmak üzere Türkiye genelinde 10 şubesi bulunmaktadır. Öncelikle İstanbul, İzmir, Tekirdağ ve Trabzon olmak üzere Ege, Marmara ve Karadeniz bölgelerinde bulunan şehirleri büyüme planımıza aldık. Orta ve uzun vadede ise Türkiye’nin bütün bölgelerinde Ateş Döner olarak büyümemizi sürdürmek hedefindeyiz.

Yıl içerisinde Ateş Döner lezzetlerini hangi yeni lokasyonlarda müşterilerinize sunmayı hedefliyorsunuz, yeni şube açılışlarınızda öncelikli olarak tercih ettiğiniz bölgeler var mı?

Markamızın yeni şube açılışlarında öncelikli bölgelerimiz Karadeniz, Marmara, Ege ve Akdeniz olarak sizlere sunmayı hedefliyoruz.

Yeme-içme sektörüne girmeyi düşünen yatırımcı adayları için Ateş Döner hangi fırsat ve avantajları sunuyor, markanızın çatısı altına girmek isteyen yatırımcılar hangi kriterleri sağlamalı?

Temizlik, üstün kalite, katkısız ürün kullanımı Ateş Döner olarak temel prensibimizdir. Ayrıca güler yüzlü ve çözüm odaklı çalışanlarımız ile değerli misafirlerimize hizmet vermek vazgeçilmez amaçlarımız arasındadır. Uygun lokasyon seçiminden sonra iş ortaklarımıza en uygun franchise koşullarını sunuyoruz. Bir de ailemize katılacak yeni yatırımcılardan yıl sonuna kadar ciro primi faturası kesilmeyecektir.

Son olarak eklemek istedikleriniz nelerdir?

Ateş Döner markasının avantajı, kurulum maliyetinden herhangi bir kazanç elde etmeden şubeyi açtırmasıdır. Düşük yatırım maliyeti, yüksek kar marjı, yeni yatırımcı desteği ve sürdürülebilir lezzet diyorsanız markamızı tercih edebilirsiniz.