Öne Çıkanlar Ürün ve Hizmet

STANDART KALIPTA DEĞİL ÇÖZÜM ODAKLI HİZMET VERİYORUZ

22 yıllık tecrübe sonucu yüzme havuzu sektöründe yenilikçi bir anlayış ile tüm işlemleri kendi bünyeleri dahilinde yapan Pratik Havuz, müşteri memnuniyetini ilke edinmiş durumda. Pratik Havuz Firma Sahibi Yahya Erdem Şubat sayımıza konuk oldu.

Pratik Havuz’u tanıyabilir miyiz, hangi hizmet ve ürünlerinizi müşterilerinizle buluşturuyorsunuz?

Pratik Havuz, yüzme havuzu sektöründe 22 yıllık bir tecrübenin kurumsal hale gelmiş versiyonudur. Yüzme havuzu sektöründe yüzme havuzlarının bakım, yapım, tamirat ve dönüşüm işleriyle uğraşmaktadır. Pratik Havuz olarak yüzme havuzu sektöründe yenilikçi bir anlayışı kendine destur edinmiş bir firmayız. Çalışmalarımız referans ve müşteri memnuniyetine odaklı bir çalışma prensibine dayalıdır. Yüzme havuzu konusunda istenilen ve kullanışlı ürünlerin bayilikleri ile hizmet vermekteyiz. Yüzme havuzu piyasasında prefabrik havuz, betonarme havuz ve diğer havuz tipleriyle müşterilerimize hizmet sağlamaktayız. Havuzla alakalı tüm işlemleri kendi bünyemizde yapmakta ve müşterilerimize sorunsuz teslim etmekteyiz.

Havuz inşası ve tasarımında müşterilerinizin nezdinde sizi sektörde farklı kılarak tercih edilirliğinizi artıran faktörler nedir?

Sektörümüzde her bütçeye uygun projelerle müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Standart bir havuzcu değil çözüm odaklı geniş bir yelpazeyle hizmet veren bir firmayız. Kullanım olarak ve daha sonra oluşabilecek her türlü detayı müşterilerimizle paylaşmaktayız ve irtibat halindeyiz. Havuz konusunda müşterilerimize sadece yüzme kısmını bıraktığımız için tercih noktasında öne çıkmaktayız. Pratik Havuz olarak müşterilerimize standart bir kalıpta hizmet vermiyoruz. Müşterilerimize istekleri doğrultusunda çözüm odaklı sonuç verecek işlemler sunuyoruz. 22 yıllık tecrübemizle sorunları daha oluşmadan belirleme, oluşabilecek sorunları önceden görebilme yeteneğimizle müşterilerimize hizmet veriyoruz, vermeye devam edeceğiz.

Ocak ayında düzenlenen ATRAX Fuarı katılımcıları arasındaydınız, fuarın size katkıları konusunda neler söylersiniz?

Ocak ayında düzenlenen ATRAX Fuarı, sektör olarak uluslararası piyasada ticaret için çok verimli geçti. Tüm havuz firmaları toplu olarak bir arada olması yenilik açısından çok elverişli oldu. Müşteri portföyümüzü genişletme konusunda verim aldık. Sektördeki meslektaşlarımızla tanışma ve kaynaşma noktasında öncülük olması vesile oldu. Fuarın bize bir diğer katkısı firmamızın daha fazla kitlelerle buluşmasını sağladı.