Eğlence

HEDEFİMİZ OKYANUS AŞIRI ÜLKELER İLE TİCARETİMİZİ GELİŞTİRMEK

Kılıç Lunapark ve Eğlence Yerleri İhracat Müdürü Abdurrahim Bulunmaz ile Ocak sayımızda kendi bünyeleri dahilinde 2022 yılı değerlendirmesinde bulunurken, 2023 yılı hedef ve projelerini de konuştuk.

Kılıç Lunapark 2022 yılını nasıl geçirdi, hangi yatırımlar çerçevesinde markanızı geliştirdiniz?

2023 yılında Kılıç Lunapark’ın hedef ve yatırımları ne yönde gelişecek? Kılıç Lunapark olarak 2022 yılını branding anlamında ileri taşıdık. Birçok ülke ile bağlantılı olarak çalıştığımız projeleri hayata geçirdik. Özellikle sektörümüz kapsamında olan alanlarda festival ve fuarlara katılım sağladık. Bu fuarlarda gerek müşteri portföyümüz olsun gerekse şirketimiz adına birçok gelişmeye imza attık. Kılıç Lunapark markasını değerini koruyarak ve değer katarak 2023 yılında da yeni projeler üreterek devam etmesi için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Hedefi miz, markamızı her gün daha ileriye taşımak, fabrikasyon şekilde seri üretim kapasitesinde çalışarak dünya pazarında adımızdan söz ettirmek ve okyanus aşırı ülkeler ile ticaretimizi geliştirmek olacaktır.

2023 yılında eğlence sektöründeki yeni trendler neler olacak, sektörde farklılaşan nelere tanıklık edeceğiz?

Küresel bir salgında art arda üçüncü yılımıza girmişken en çok etkilenen sektörlerden biri olduğumuzu belirtmek isterim. Ancak buna rağmen yeni trendlerin hızla geliştiğini ve değiştiğini de görmezden gelemeyiz. Biz şirketimiz adına en çok güvenlik tedbirlerini geliştirmek için adımlar attık. Ürettiğimiz makinelerin statik analizleri, CE belgeleri tam olmakla birlikte gelişen sistemleri takip ediyoruz. Eğlence sektörü çok kapsamlı olduğundan her zaman sürprizlere kapı açar. Bu yıl içinde birçok sürprize tanık olacağız.

Son olarak eklemek istedikleriniz nelerdir?

Şirketimizin vizyonu sektöre bağlı olarak hızla değişen yenilikleri yakından takip etmek ve geliştirerek müşterilerimize sunmak üzerine devam edecektir. Marka özüne uygun stratejiler, yaratıcı projeler tasarlıyor ve hayata geçiriyoruz. Ürettiğimiz makinelerin çeşitliliğini artırmak, katma değerli yenilikçi hizmetler ve gusto sahibi müşterilere sunmak hedefl erimiz arasında olacaktır.