AVM Öne Çıkanlar

MUSUL’DA YATIRIMLAR VE DÖNÜŞÜMLER TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR

Şehrin dinamikliğini artıracak, keyifli alışverişin ekonomik adresi olacak ve lokasyon avantajıyla ulaşımda büyük kolaylık sağlayacak Ashur Mall, Musullularla buluşmak için gün sayıyor. Perakende sektörünün lider firmalarından Mallmartturk tarafından marka karması oluşturulan AVM, bölgeye yeni bir yaşam tarzı katacak.

Mallmartturk Danışmanlık AVM Kiralama ve İşletme Genel Müdürü Mehmet Akalın’ın sunumuyla düzenlenen lansmanda yatırımcı ve perakende sektörüne tanıtımı gerçekleştirilen Ashur Mall, Musul ekonomisine “sadece bina değil, yeni yaşam tarzı” katmaya devam ediyor.

Yatırımcılar yaptığı büyük yatırımla sadece Musul’un değil bölgenin en seçkin, en ekonomik ve estetik alışveriş merkezi olacak Ashur Mall’u şehrin ihtiyaç ve taleplerini en doğru şekilde karşılayacak şekilde hayata geçiriyor. Bölgenin her türlü ihtiyacına uygun mimarisiyle kapılarını açmaya hazırlanan Ashur Mall, Musul’un “ilk” alışveriş merkezi olma özelliğini taşıyor. AVM’nin marka karması, perakende sektörünün lider firmalarından biri olan Mallmartturk tarafından oluşturuldu.

8.350m² toplam kiralanabilir alanı, farklı ekonomik gelir gruplarına hitap eden güçlü marka karması ve lokasyonu ile Ashur Mall, Musul’un ilk alışveriş merkezi olarak büyük avantajlar sağlıyor.

Ashur Mall, Musul’un merkezinde, şehrin ana ulaşım arterleri üzerinde yer alıyor. Musul’un her tarafından 15 dakika içinde ulaşılabilir lokasyonda bulunan AVM’de, ulaşımdaki bu önemli kolaylık ile hem alışveriş ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek hem de sosyal yaşam alanlarının keyfini çıkarabileceksiniz. TAV tarafından yapımı devam eden Musul Havalimanı’nın da projeye yakınlığının 2 km’den az olduğunu belirtmekte fayda var.

Alışverişte ekonomik, sosyal yaşamda zengin ve Musul’da en iyi markaları gerçek alışveriş kaliteleriyle buluşturmaya hazırlanan Ashur Mall; Carrefour, LC Waikiki, Adidas, Nike, Defacto, Colin’s, FLO ve daha birçok markanın bir araya geleceği şehrin yeni çekim merkezi olacak.

Son teknoloji ile donatılmış AVM, açık hava etkinlik alanı, çocuk oyun alanları ve her zevke hitap eden kafe ve restoranları, benzersiz kalite ve özgünlükte olacak.

Her şey “Musul Mirası Ashur Mall” ile başlar.