AVM Gündem Perakende

WATSONS 11.11 ONLİNE İNDİRİM FESTİVALİ İLE REKOR KIRDI!

Güzellik, kişisel bakım ve kozmetiğin vazgeçilmez adresi Watsons, 11.11 online indirim festivalindeki %80’e varan indirimleri ile bu yıl rekor kırdı!

Watsons Türkiye, 2-11 Kasım 2022 tarihleri arasında gerçekleşen 11.11 online indirim festivaliyle müşterilerini indirim yağmuruna tuttu. Watsons.com.tr ve Watsons Mobil Uygulaması’nda geçerli olan Watsons 11.11 online indirim festivalinde, %80’e varan indirim fırsatlarıyla Watsons Club’a özel puan kampanyaları, seçili ürün gruplarında 1 günlük flash indirimler, kargo bedava kampanyaları, hediyeli ürünler, çarkıfelek ile sürpriz hediyeler, daha önce hiç Watsons.com.tr üzerinden alışveriş yapmayan Watsons müşterilerine özel teklifler gibi birbirinden özel fırsatlar sunarak kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla müşterileriyle buluşturdu!

11.11 online indirim festivalinin ilk gününde Watsons.com.tr’de günlük satış, günlük sipariş sayısı ve günlük satılan ürün sayısı rekorunu kıran Watsons Türkiye, kampanya süresince Watsons.com.tr ziyaretçi rekorunu da kırdı. E-ticaret sitesinin yanı sıra Watsons Mobil Uygulaması, uygulamaya özel sunulan teklifler sayesinde 2-9-10 Kasım tarihlerinde IOS’ta günün en çok indirilen mobil uygulaması olarak ilk sıraya yerleşti. Güçlü indirim kurgusu ile online kanallarında rekorlar kıran Watsons Türkiye, kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla müşteriyle buluşturmaya devam ediyor.