Ürün ve Hizmet

GELİŞTİRDİĞİMİZ TEKNOLOJİK ALTYAPIMIZLA İADE SÜRECİNİ KOLAYCA YÖNETİYORUZ

Anında iade sistemiyle müşterinin iade etmek istediği ürünü, firmalara teslim ederek geliştirdikleri teknolojik altyapıyla iade sürecini kolaylıkla yöneten İletmen adına Kurucu Ortağı Özgür Duruöz ile önümüzdeki yıla dair projelerini konuştuk.

Mikro lojistik alanında hizmet veren İletmen’in 2023 hedeflerinden bahseder misiniz, lojistik ağınız ve yazılım tarafınızda ne tür yeniliklerle karşılaşacağız?

Hedefimiz 2023 yılında İletmen Akıllı Teslimat markamızı tüm Türkiye ve dünyaya duyurmak. Bu doğrultuda yeni bayiliklerimizi açmaya devam ediyoruz. İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye’de İletmen markasını daha sık göreceksiniz. Bildiğiniz üzere Türkiye’de büyük firmalar ile iş birlikteliklerimiz mevcut. Hedeflerimiz doğrultusunda iş birlikteliklerimize yeni firmalar ekleyerek büyümeye devam ediyoruz. Yazılım tarafındaki yeniliklere gelecek olursak, bizim için iş ortaklarımızın talepleri çok önemli. İş ortaklarımızın taleplerine günler süren entegrasyon süreçleri olmadan en kısa sürede cevap verip, müşteri memnuniyetimizi artırıyoruz. Teknolojik altyapımızın iş ortaklarımıza sunduğu imkanlar sayesinde mikro lojistikte var olan sıkıntıları çözmeye devam ediyoruz. Geliştirdiğimiz yazılıma eklenen yenilikleri ise sizlerle paylaşacağız.

Mikro lojistik hizmetinizle müşterilerinizin iş süreçlerinde sağladığınız verimlilikler nedir?

Dijital ile teslimatı buluşturarak geliştirdiğimiz modelle işletmeler firmalarını dijital bir ortamda kolayca yönetip ölçebiliyorlar. Bu sayede artı ve eksi yönlerini kolayca fark edip hızlıca aksiyon alıyorlar. İletmen Akıllı Teslimat olarak müşterilerimize istediği gün ve saatte teslimat hizmetimizi sağlıyoruz. Buna ek olarak iade süreci hem müşteri hem de firmalar için büyük bir sorundu. İletmen Akıllı Teslimat olarak nokta atışı yaparak bu sorunu çözdük. Anında iade sistemiyle müşterinin iade etmek istediği ürünü firmalara geri teslim ediyoruz. Bu süreci geliştirdiğimiz teknolojik altyapımızla kolayca yönetebiliyoruz. Bu sayede müşteri ve firmalar için günlerce süren iade süreleri olmadan müşteri memnuniyeti sağlıyoruz.

2022 yılı başından bu yana kadar İletmen olarak toplamda kaç teslimat gerçekleştirdiniz, yıl sonu hedefiniz nedir?

2022 yılından bu yana 300.000 adet üzeri teslimat gerçekleştirdik. 2022 yıl sonuna kadar yeni bayiliklerimizin açılışını tamamlamış olacağız. Yeni bayilerimiz ile birlikte 2022 yıl sonuna kadar 500.000 adet üzeri teslimat gerçekleştirmeyi hedefliyoruz.

Son olarak eklemek istedikleriniz nelerdir?

E-ticaret firmalarının müşterisine ulaşması için önemli bir partneriz. Müşterilerimizin sektörlerine özel olarak onlara göre teslimat şekilleri belirliyoruz. Bu sayede hem firmalar hem de müşterileri memnun oluyor. İş birliği yapabileceğimiz firmalar ile sürekli irtibat halindeyiz. Yeni iş birliklerimizi yakın bir zamanda duyuracağız. İletmen Akıllı Teslimat ailesinin bir parçası olup iş süreçlerine birçok kolaylık sağlamak isteyen firmalar ile görüşüp iş birliği yapmaya her zaman açığız.