Eğlence

ATLANTİS FUN CITY’DEN EĞİTİCİ VE EĞLENCELİ YENİ OYUN ALANLARI

Eğlence sektöründe müşteri memnuniyeti odaklı bir yaklaşımı benimseyen Atlantis Fun City, dijital alandaki projeleriyle de eğlence deneyimini üst seviyelere taşıyor. Atlantis Fun City Genel Koordinatörü Sedat Dönmez ile hem dijital uygulamalarını hem de yatırım ve yenileme çalışmalarını konuştuk.

Atlantis Fun City olarak dijital alanda müşteri memnuniyetini artırmaya yönelik hayata geçirdiğiniz çalışmalarınızdan bahseder misiniz?

Dijital dünyanın müşterilerimiz ile iletişim kurabileceğimiz önemli bir alan olduğunun farkındayız. Atlantis Fun City olarak; müşterilerimize daha çok imkan sağlamak, sorularına cevaplar sunmak ve yeniliklerden haberdar olmalarını sağlamak amacıyla tasarladığımız, tamamen ücretsiz bir şekilde indirip kayıt olabilecekleri mobil aplikasyonumuz bulunmaktadır. Aplikasyonumuzu kullanan müşterilerimize özel kampanyalar ve çalışmalar yaparak müşteri memnuniyetini her zaman üst seviyelerde tutmaya özen göstermekteyiz. Türkiye’de bulunan 9 şubemizin bowling ve oyun alanlarına özel olarak hazırladığımız farklı kampanyalarımız ile müşterilerimizin eğlence deneyimini sınırsız bir şekilde yaşamalarına imkan sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Yeni dönemde Atlantis Fun City’nin yeni yatırım ve projeleri neler olacak, büyüme hedeflerinizden söz eder misiniz?

Atlantis Fun City olarak, her zaman yeni yatırımlar yaparak markamızı büyütmek ve müşterilerimizin daha çok noktada eğlence ihtiyaçlarını karşılamak için çalışmalar yapmaya devam etmekteyiz. Yatırımımız için yeni projeler araştırırken bir taraftan da mevcut şubelerimizi müşterilerimiz için her zaman daha çok geliştirmek, yenilemek ve memnuniyetlerini daha çok artırmak hedefiyle çalışmalar yapmaktayız. Bu hedefimiz kapsamında; Canpark AVM içindeki playground alanımızı yenileyip büyüterek, küçük misafirlerimize daha fazla oyun alanı ve eğlence imkanı sunduk. Aynı şekilde Arenapark AVM ve Kale Center şubelerimizde küçük misafirlerimize hem eğitici hem de eğlenceli yeni oyun alanları hazırlamak için çalışıyoruz. Sonuç olarak hem yeni yatırım projeleri hem de mevcut şubelerimizin yenilenmesi ve geliştirilmesi için sürekli çalışma halindeyiz

EDUCATIONAL AND FUN NEW PLAYGROUNDS BY ATLANTIS FUN CITY

Adopting a customer satisfaction-oriented approach in the entertainment industry, Atlantis Fun City takes entertainment experience to the next level with projects in the digital fi eld. We talked with Atlantis Fun City General Coordinator Sedat Dönmez about their digital applications as well as investment and renewal projects.

Can you tell us about the actions taken at Atlantis Fun City in the digital field to increase customer satisfaction?

We are well aware that the digital world is a significant area enabling us to communicate with our customers. Atlantis Fun City has a mobile application that our customers can download and sign up for completely free of charge, which we designed with a view to offering our customers a larger variety of opportunities, providing answers to the questions they may have, and keeping them posted about novelties. We always take care to keep customer satisfaction at the highest, and to that end we put into practice special offers and campaigns exclusively for customers using our mobile app. We are happy to offer our customers the opportunity to experience unlimited entertainment with the various campaigns we prepare specially for the bowling and playground areas of our 9 branches in Turkey.

What are the new investments and projects of Atlantis Fun City for the coming period? Can you tell us about your growth targets?

As Atlantis Fun City, we always continue to work on expanding our brand by new investments and on meeting our customers’ entertainment needs at a larger number of locations. While researching new projects to invest in, we always work with the aim of improving and renewing our existing branches for our customers and increasing their satisfaction even more. To achieve this goal, we have renewed and expanded our playgrounds at Canpark Shopping mall to offer larger playgrounds and a greater variety of entertainment opportunities to our little guests. Likewise, we currently work on preparing new playgrounds that will be educational and entertaining all at the same time for our little guests at our Arenapark Shopping Mall and Kale Center branches. All in all, there is constant work going on in our company at all times, both for new investments and for the renewal and improvement of existing branches.