Eğlence Öne Çıkanlar

ATRAX REKREASYON İÇERİĞİ İLE BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR

ATRAX 10. yılında 12-14 Ocak 2023 tarihlerinde  İstanbul Fuar Merkezi’nde Hall 5-6 ve 7’de gerçekleştirilecek. Uluslararası Eğlence, Park, Oyun ve Spor Alanları Endüstrisi Fuarı bir kez daha dünyanın birçok ülkesinden çok sayıda katılımcı ve ziyaretçiyi İstanbul’da ağırlamak için hazırlıklarını sürdürüyor.

ATRAX dünya çapında bilinen bir organizasyon olarak dünyanın her tarafından ziyaretçi alıyor ve büyük projelere rehber oluyor. Türkiye’nin batının üretim üssü olarak ilerleyen konumunda ülkedeki ihracat artışı fuarlara olan ilgiyi de arttırdı.


Rekreasyon alanları eğlence endüstrisinin önemli bir parçası

Hızla büyüyen rekreasyon alanı yatırımlarının ihtiyacı olan her türlü spor ve aktivite tesis ekipmanları bu fuarda görülebilecek. Fuarda eğlence, park, aktivite, oyun, spor tesisi ekipmanları alanlarındaki son gelişmeler ve eğlenceye dair tüm ürün ve hizmetler ile buluşuyor.

Daha ilk yılından sektörün dünyadaki önemli fuarları arasına girmeyi başaran ATRAX kapsamını çevre koruma, spor alanları, aktiviteleri ve hizmetleri ile zenginleştirerek eğlence ve rekreasyon sektörünü geniş bir çatı altında buluşturuyor.  Hızla büyüyen sosyal tesis yatırımlarının ihtiyacı olan her türlü spor ve aktivite ekipmanları bu fuarda profesyonel alıcıları ile buluşacak. 

Fuarını ziyaretçilerinin belediyeler, sektör temsilcileri, turizm sektörü, alışveriş ve yaşam merkezi yatırımcıları, inşaat ve kamu alıcılarından oluşan ilgili ortak bir potansiyel olduğu gerçeğinden yola çıkarak üçüncü yılında sektörün bir araya geldiği bir platform haline geliyor.