AVM Öne Çıkanlar

PARKUR BURSA AVM’DE BİRİNCİ YIL COŞKUSU

Bursa’nın yeni nesil alışveriş, eğlence ve yaşam merkezi Parkur Bursa’nın birinci kuruluş yıl dönümü etkinlikleri kapsamında ünlü sanatçı Sinan Akçıl, 8 Ekim Cumartesi günü konser verecek.

Türkiye’nin önde gelen inşaat firmalarından biri olan Bakyapı tarafından yaptırılan yeni nesil alışveriş, eğlence ve yaşam merkezi Parkur Bursa’nın,  birinci kuruluş yıldönümü konserler ve sürpriz etkinliklerle kutlanıyor.

Geçen yıl 24 Kasım’da kapılarını ziyaretçilerine açtıktan sonra kısa sürede sadece Bursa değil Balıkesir, Eskişehir, Bilecik, Yalova ve Kocaeli gibi yakın illerde yaşayanlar için de cazibe merkezi haline gelen Parkur Bursa’da birinci kuruluş yıl dönümü kutlamaları başladı. 

Geçen hafta Zeynep Dizdar’ın konserine evsahipliği yapan AVM, 8 Ekim Cumartesi günü yine bir başka ünlü sanatçıyı sevenleriyle buluşturacak. Bu kapsamda, şarkılarıyla gönüllerde taht kuran Sinan Akçıl, giriş katında oluşturulan sahnede Parkur Bursa’nın ziyaretçilerine konser verecek. Katılımcıların herhangi bir ücret ödemeden sanatçıya şarkılarında eşlik edeceği konser, saat 16.00’da başlayacak.

Bursa’nın merkez Osmangazi ilçesinde yaptırılan Parkur Bursa Alışveriş, Eğlence ve Yaşam Merkezi, son derece şık ve modern mimari detaylarıyla ön plana çıkıyor. Ziyaretçilerini son derece güvenli, huzurlu ve hijyenik bir ortamda ağırlayan Parkur Bursa, kapalı alanda Türkiye’nin en büyük ve teknolojik oyun eğlence merkezi ZeplinX’i de bünyesinde barındırıyor. Alanlarında söz sahibi giyim markalarının mağazalarının da yer aldığı tesis, doğal buz pisti, son teknolojiye sahip ses ve görüntü sistemleriyle donatılmış sinema salonları, terasları ve birbirinden lezzetli yiyeceklerin sunulduğu restoranlarıyla dikkati çekiyor.