AVM

KANYON AVM’DE KİM BU AİLE FİLMİNİN GALASI YAPILDI

Bedran Güzel’in yönetmen koltuğuna oturduğu “Kim Bu Aile?” filminin galası Kanyon AVM’de yapıldı.

Galada basın mensuplarına açıklamada bulunan filmin oyuncularından Nurgül Yeşilçay, “Çok değerli bir film yaptık. Biz çok heyecanlıyız.” dedi. Cengiz Bozkurt da Kovid-19 salgınından sonra ilk kez böyle seyirciyle karşılaştıklarını dile getirerek, “2 aylık bir süreçte çok büyük emeklerle sabah akşam çalıştık. Çok büyük, kalabalık sahneler var. İzlediğinizde göreceksiniz. O kalabalık sahnelerdeki yardımcı oyuncu arkadaşlara, yapımcımıza tek tek teşekkür ediyorum. İyi bir film çektiğimizi düşünüyoruz.” ifadelerini kullandı.

Ferit Aktuğ, filmi galada ilk kez izleyeceklerini belirterek, “Biz orada çok eğlendik. Güzel bir aile olduğumuzu düşünüyorum. Bu aile bence çok eğlenceli bir aile, bizden, Türkiye’den bir aile.” değerlendirmesini yaptı.

Altan Erkekli de, “Biz burada güzel bir aileyle emeğin, sevginin, aşkın ne derece önemli olduğunu, sevginin her kapıyı açtığını, görevi de güzel yaptırdığını, birlikteliğe de hoş bir yol açtığını, bir emek vererek anlatıyoruz. Bu emeği hayata geçirirken, başta yapımcı, ortak yapımcılar, sevgili yönetmenimiz, senarist arkadaşlarımız, ekibe çayı getiren görevli arkadaşlarımız dahil herkes inanarak bir şey yaptı. İşte bu sevgiden yola çıkıyordu. Sevdik, aile olmayı istiyoruz, dünyaya da örnek olsun.” diye konuştu.